Rodziny pracowników Blizzarda są zachwycone Diablo 4. Ruszyły testy

Rodziny pracowników Blizzarda są zachwycone Diablo 4. Ruszyły testy

Diablo 4
Diablo 4
Źródło zdjęć: © YouTube
04.08.2022 13:16

Wystartowały pierwsze zamknięte testy Diablo 4. Odbiór produkcji jest pozytywny. Tak wynika z nieoficjalnych informacji. Co ciekawe, w testach mają brać udział przyjaciele oraz rodziny deweloperów.

Blizzard wziął sobie do serca zapewnienia o przyszłorocznej premierze Diablo 4 i rozpoczął zamknięte testy wersji alfa. Wskazują na to nieoficjalne informacje, jakie uzyskał reporter Bloomberga - Jason Schreier. Jeśli chodzi o odbiór i kondycję tytułu, to mają dominować "pozytywne opinie", a sama produkcja ma zapowiadać się na udaną. Testy odbywają się w zamkniętym, "zaufanym gronie".

Przecieki wskazują, że w testach biorą udział, na tym etapie, przyjaciele oraz rodziny deweloperów, co może niejako powodować, że opinie nie są obiektywne. Jednak takie testy są potrzebne. Skupiając się już na oficjalnych informacjach, warto przypomnieć deklaracje twórców. Diablo 4 nie będzie grą pay-to-win, jak ma to miejsce w przypadku Diablo Immortal. Znana jest również długość kampanii fabularnej i wiele innych smaczków.

Diablo 4 ma zadebiutować w 2023 r. Niestety, aktualnie nie znamy konkretnej daty premiery. Gra trafi na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz konsole Xbox Series X|S.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)