Diablo 4 na nowych materiałach. Poznajcie Nekromantę

Diablo 4 na nowych materiałach. Poznajcie Nekromantę

Diablo 4
Diablo 4
Źródło zdjęć: © YouTube
13.06.2022 11:33

Konferencja Microsoftu i Bethesdy już za nami. Na pokazie nie zabrakło wielkich produkcji, a jedną z nich jest Diablo 4. Nowe materiały ujawniają ostatnią klasę postaci, czyli Nekromantę. Nie zabrakło efektownych walk.

W trakcie Xbox and Bethesda Game Showcase 2022 Blizzard zaprezentował nowe materiały z Diablo 4, które rzucają nieco więcej światła na rozgrywkę. Dodatkowo ujawniono kolejną, ostatnią już, klasę postaci. Klimatyczny zwiastun, którzy otrzymaliśmy, godnie prezentuje Nekromantę. Serwowana dawka mroku nie pozostawia złudzeń, kto jest "władcą umarłych" i do czego jest zdolny.

Blizzard przygotował "coś jeszcze". Stosunkowo długi materiał z rozgrywki, uzupełniony komentarzami twórców, który rzuca nieco światła na ten mroczny świat. To, co w pierwszej kolejności przykuwa uwagę, to kreacja świata. Lokacje są niezwykle zróżnicowane. Tu warto dodać, że na graczy będzie czekać około 150 lochów. W Diablo 4 obecny będzie rozbudowany edytor postaci, który pozwoli na personalizację wyglądu naszego bohatera.

Aktualnie nie znamy konkretnej daty premiery. Diablo 4 ma zadebiutować w 2023 roku i najprawdopodobniej będzie to pierwsza połowa nadchodzącego roku, bowiem gry, zaprezentowane na konferencji Microsoftu i Bethesdy, mają trafić na rynek w przeciągu najbliższych 12 miesięcy.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)