Wydał blisko 500 tys. złotych w Diablo Immortal. I nie ma z kim grać

Wydał blisko 500 tys. złotych w Diablo Immortal. I nie ma z kim grać

Diablo Immortal
Diablo Immortal
Źródło zdjęć: © YouTube
02.08.2022 10:54

Pewien streamer wydał blisko 500 tys. złotych na swoją postać w Diablo Immortal, co zrodziło pewien problem. Okazuje się, że teraz nie ma z kim grać. System dobierania uczestników nie odnajduje graczy, którzy mogą pochwalić się zbliżonym poziomem postaci.

Diablo Immortal przyciąga graczy

O mikropłatnościach w Diablo Immortal napisano już wiele. Agresywny system płatności to temat, który nieustannie powraca. A jednak dzieło Blizzarda jest konsekwentnie rozwijanie, ponieważ cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony graczy. Ponad 100 mln dolarów przychodu w niecałe dwa miesiące – ten wynik o czymś świadczy.

Okazuje się, że temat nie całkowicie wyczerpany. Streamer, kryjący się pod pseudonimem jtisallbusiness, ma pewien problem i postanowił podzielić się nim ze społecznością graczy. Internauta zainwestował w Diablo Immortal 100 tys. dolarów, czyli niespełna 500 tys. złotych. Taki kapitał umożliwił mu stworzenie niezwykle potężnej postaci. Tak potężnej, że teraz nieszczęśnik nie ma z kim grać w endgame'owych wyzwaniach, ponieważ system nie odnajduje graczy z równie silnym bohaterem.

Blizzard musi zareagować

jtisallbusiness jest streamerem i po części granie w Diablo Immortal, to jego źródło utrzymania. Teraz nie może prowadzić rozgrywki, nie może więc zarabiać. Internauta spytał swoich widzów, czy w takiej sytuacji powinien żądać zwrotu gotówki.

Komentarze internautów
Komentarze internautów© YouTube

Prośba została spełniona i jtisallbusiness otrzymał odpowiedzi. Na pierwszy plan wysuwają się te komentarze, które krytykują ekstremalne inwestowanie w darmową grę.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)