Plaga w Call of Duty: Warzone. Kolejnych 30 tys. oszustów zbanowanych

Plaga w Call of Duty: Warzone. Kolejnych 30 tys. oszustów zbanowanych17.03.2021 11:26
Call of Duty: Warzone
Call of Duty: Warzone

"Call of Duty" w ostatnich latach da się zamknąć w imponujących liczbach. Rekordy sprzedażowe czy frekwencyjne, rosnąca waga samej gry - to już w zasadzie standardy, który nikogo nie ruszają. Równie wyśrubowane wyniki wiążą się walką z oszustami.

Activison podkreśla, że nieustanną walkę z oszustami, którzy są istną plagą. Zwłaszcza w "Call of Duty: Warzone". "Wiemy, że oszuści nieustannie szukają luk w zabezpieczeniach, dlatego pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby identyfikować i zwalczać wszelkie oszustwa: aimboty, wallhacki, hacki do statystyk, hacki do tekstur, hacki do tabel liderów…".

Bitwa z oszustami przypomina najbardziej zajadłe potyczki w "Warzone". Od czasu premiery darmowego dodatku do "Call of Duty" Activision permanentnie zablokowało już ponad 300 tysięcy oszustów. Najnowsza fala banów rozpoczęła się 16 marca i już przyniosła 30 tysięcy zablokowanych kont!

Activision dodaje przy tym, że ich wysiłki "w zakresie bezpieczeństwa i egzekwowania przepisów dotyczą całej serii Warzone, Modern Warfare i Black Ops".

Skala oszustów nie powinna jednak dziwić. Gigant pod koniec 2020 r. chwalił się, że po darmowego "Warzone" sięgnęło 85 milionów graczy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)