Plaga w Call of Duty: Warzone. Kolejnych 30 tys. oszustów zbanowanych

Plaga w Call of Duty: Warzone. Kolejnych 30 tys. oszustów zbanowanych

Call of Duty: Warzone
Call of Duty: Warzone
17.03.2021 11:26

"Call of Duty" w ostatnich latach da się zamknąć w imponujących liczbach. Rekordy sprzedażowe czy frekwencyjne, rosnąca waga samej gry - to już w zasadzie standardy, który nikogo nie ruszają. Równie wyśrubowane wyniki wiążą się walką z oszustami.

Activison podkreśla, że nieustanną walkę z oszustami, którzy są istną plagą. Zwłaszcza w "Call of Duty: Warzone". "Wiemy, że oszuści nieustannie szukają luk w zabezpieczeniach, dlatego pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby identyfikować i zwalczać wszelkie oszustwa: aimboty, wallhacki, hacki do statystyk, hacki do tekstur, hacki do tabel liderów…".

Bitwa z oszustami przypomina najbardziej zajadłe potyczki w "Warzone". Od czasu premiery darmowego dodatku do "Call of Duty" Activision permanentnie zablokowało już ponad 300 tysięcy oszustów. Najnowsza fala banów rozpoczęła się 16 marca i już przyniosła 30 tysięcy zablokowanych kont!

Activision dodaje przy tym, że ich wysiłki "w zakresie bezpieczeństwa i egzekwowania przepisów dotyczą całej serii Warzone, Modern Warfare i Black Ops".

Skala oszustów nie powinna jednak dziwić. Gigant pod koniec 2020 r. chwalił się, że po darmowego "Warzone" sięgnęło 85 milionów graczy.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)