Od premiery Dying Light mija 6 lat. Gra właśnie otrzymała kolejny dodatek

Techland robi wszystko, żeby o "Dying Light 2" nie mówić nic. Jednocześnie nie pozwala zapomnieć o "jedynce". Tym razem dodając doń modnych ostatnio wikingów.

Viking: Raiders of Harran
Viking: Raiders of Harran
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl | materiały prasowe

"Viking: Raiders of Harran" bo tak się nazywa rzeczone DLC do pierwszego "Dying Light", jest dostępne od ręki na PS4, XOne i PC. "Prawdziwi wikingowie nie zadowalają się byle czym, zatem godnie was wyposażymy. Bez względu na to, czy chcecie podbijać Harran w klasycznym stylu, czy jednak trochę zaszaleć, na pewno znajdziecie coś dla siebie" – grzmi zapowiedź rozszerzenia.

Za niecałe 15 zł gracze otrzymają cały rynsztunek godny prawdziwych wikingów. A dokładniej:

  • Stroje „Wojownik Björn” i „Berserker Björn”,
  • Dwa ciężkie topory dwuręczne Ragnarök i Popioły Ragnaröku,
  • Dwa miecze jednoręczne Aesir i Ognisty Aesir,
  • Dwie tarcze Obrońca Asgardu i Ognisty mur Asgardu,
  • Lakier do pojazdu "Reinen" (do wykorzystania w dodatku "The Following").

Z jednej strony Techland dorzuca czystą kosmetyką, z drugiej skwapliwie korzysta z "mody na wikingów". Nawet muzyka w zwiastunie brzmi, jak żywcem wyjęta z "Assassin's Creed Valhalla".

Tak długie i konsekwentne wsparcie "Dying Light" jest godne wszelkich pochwał. Jest jedno "ale". Drogi Techlandzie, my już naprawdę chcielibyśmy zobaczyć gdzie jest i dokąd zmierza "Dying Light 2".

Źródło artykułu:Polygamia.pl
dying lightdying light 2techland
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.