Normandia z Mass Effect powraca. Statek znów pojawi się w No Man's Sky

Normandia z Mass Effect powraca. Statek znów pojawi się w No Man's Sky
Źródło zdjęć: © Hello Games
Konrad Siwik

27.11.2021 17:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ekspedycje cieszyły się ogromną popularnością w No Man's Sky. Szczególnie za sprawą nagrody, którą była Normandia z Mass Effect. Teraz Hello Games daje graczom kolejną szansę na zdobycie statku.

Pierwsza szansa na zdobycie statku Normandia SR1 z Mass Effect pojawiła się w marcu, kiedy to do No Man's Sky zawitały ekspedycje. Wydarzenia były ograniczone czasowo i wielu fanów mogło po prostu je przegapić. Teraz twórcy gry mają dla nich niespodziankę.

"Jedną z naszych największych niespodzianek w 2021 roku była popularność Ekspedycji. Cudownie było obserwować, jak ludzie grają w No Man's Sky na nowe sposoby, a także zaskakiwać graczy nieoczekiwanymi nagrodami – jak w momencie, gdy Normandia z Mass Effect po raz pierwszy zawitała do No Man's Sky" – czytamy na stronie gry.

Hello Games, aby umożliwić graczom odblokowanie wyjątkowej zawartości, ponownie udostępnia cztery wydarzenia związane z ekspedycjami w No Man's Sky.

"Chcieliśmy dać ludziom, którzy nie zdążyli na którąś z tegorocznych wypraw, kolejną szansę na doświadczenie wyjątkowych wyzwań i nagród. Udało nam się nawet przywrócić Normandię jako nagrodę dla tych, którzy ją przegapili i tak bardzo prosili o jej powrót" – wyjaśniają twórcy gry.

Od 24 listopada do 7 grudnia gracze mogą wziąć udział w Ekspedycji Pioneers, w której główną nagrodą jest statek Golden Vector. Następnie rozpocznie się Beachhead – i to jest właśnie szansa na zdobycie legendarnego statku kosmicznego z Mass Effect. Będzie ona trwać od 8 do 21 grudnia.

Dwie kolejne ekspedycje, czyli Cartographers i Emergence będą dostępne kolejno od 22 grudnia do 4 stycznia oraz od 5 do 19 stycznia. Twórcy podają, że powtórka wydarzeń sezonowych jest jednorazowa, więc lepiej tym razem ich nie przegapić, żeby odblokować wyjątkową zawartość.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)