Mass Effect: Edycja Legendarna. Gra może zawitać do Xbox Game Pass

Mass Effect: Edycja Legendarna. Gra może zawitać do Xbox Game Pass

Mass Effect: Edycja Legendarna. Gra może zawitać do Xbox Game Pass
Konrad Siwik
22.11.2021 13:35

Mass Effect: Edycja Legendarna może pojawić się w Xbox Game Pass. Tak wynika z oferty oficjalnego sklepu Xbox Store, w której oznaczono okładkę kolekcji remasterów trzech gier plakietką Game Pass.

Mass Effect Edycja Legendarna to remaster trzech pierwszych części sagi wydany w maju 2021 roku. Ta przełomowa seria autorstwa BioWare oferuje zmodernizowane wrażenie, zwłaszcza wizualnie, nie naruszając ducha i kultowej rozgrywki, które zadecydowały o sukcesie gry. Teraz plotki sugerują, że zremasterowana trylogia może pojawić się w Xbox Game Pass Ultimate.

Tak wynika z katalogu gier na stronie Xboxa, w którym na okładce Mass Effect Edycja Legendarna dostrzeżono logo "Game Pass". Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia z Xbox, EA lub BioWare, więc jak zwykle, należy brać tego typu wiadomość z odrobiną dystansu.

Obraz

Tu warto przypomnieć, że w ostatnich dniach pojawiły się plotki sugerujące, iż do Xbox Game Pass może trafić Cyberpunk 2077. Zostały one jednak szybko zdementowane przez przedstawicieli CD Projektu. Gracze liczą jednak na to, że ta sytuacja nie powtórzy się w przypadku konkurencyjnego producenta.

Mass Effect jest wydawany przez EA, tak więc pojawienie się gry byłoby możliwe dzięki katalogowi EA Play zawartemu w Xbox Game Pass Ultimate. Co ciekawe etykieta Game Pass widnieje na okładce gry już od kilku dni, co budzi w fanach serii nadzieję, że ta rzeczywiście będzie dostępna w subskrypcji Microsoftu.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)