Serial Mass Effect na Amazon Prime Video. Ostatnia prosta

Strona głównaSerial Mass Effect na Amazon Prime Video. Ostatnia prosta
24.11.2021 12:47
Mass Effect
Mass Effect

Serial Mass Effect może pojawić się w usłudze Amazon Prime Video. Media donoszą, że negocjacje praw do marki są już na ostatniej prostej.

Możliwe, że Amazon Studios zajmie się ekranizacją jednej z najpopularniejszych serii od Electronic Arts. Chodzi tu o Mass Effect. Według doniesień serwisu deadline.com, obie firmy są bliskie osiągnięcia porozumienia w kwestii udostępnienia praw do marki.

Zainteresowanie taką tematyką miałoby być związane z udaną premierą serialu Koło czasu. Biorąc pod uwagę, że Amazon ma dobre stosunki z Electronic Arts, o czym świadczy choćby obecność Need for Speed Hot Pursuit w grudniowej ofercie Amazon Prime Gaming, prawdopodobieństwo, że dojdzie do porozumienia między obiema firmami, jest całkiem duże.

O ekranizacji Mass Effect mówi się już od dawna. Jednym z aktorów, który jest łączony z produkcją, jest Henry Cavill, znany z roli Supermana oraz Geralta z Rivii.

Dopóki prawa do marki Mass Effect nie trafią w ręce Amazon Studios, trudno zgadywać, jaką formę przybierze ewentualna ekranizacja lub adaptacja. Mówi się jednak, że prawdopodobnie będzie to serial bazujący na popularnej trylogii z wyłączeniem Mass Effect: Andromeda.

Jak czytamy w The Verge - Mac Walters odpowiedzialny za Mass Effect: Legendary Edition twierdzi, że nie jest to kwestia tego "czy" ekranizacja powstanie, ale kiedy.

Udostępnij:
Komentarze (5)