No Man's Sky znów się aktualizuje i świętuje 5 lat

No Man's Sky znów się aktualizuje i świętuje 5 lat

No Man's Sky
No Man's Sky
10.08.2021 15:47

Historia No Man's Sky to idealny materiał źródłowy na książkę, film albo serial. Niepotrzebne skreślić. I to taki z hollywoodzkim happy endem. Bo tych 5 latach w No Man's Sky nadal ktoś gra.

A przecież mogło się to potoczyć zupełnie inaczej. Tuż przed premierą No Man's Sky uginało się od niezliczonych obietnic. Czego w tej grze miało nie być? Nieskończona galaktyka, czekająca na odkrycie. Frapujące poznawanie nowych cywilizacji. Interakcje z innymi graczami. A to tylko wierzchołek góry lodowej. Słowem – rewolucja.

Wyszło jedno z największych rozczarowań w historii gier wideo. Twórcy nie porzucili jednak projektu i konsekwentnie zaczęli dodawać do No Man's Sky brakujące elementy. W sumie gra po 5 latach od premiery otrzymała 16 aktualizacji. I w zasadzie każda wprowadzała olbrzymie ulepszenia. Warto też dodać, że gra doczekała się m.in. aktualizacji na nową generację konsol.

Szokujące natomiast jest to, że z okazji rocznicy, twórcy zapowiedzieli kolejną.

Na ten moment znamy jedynie jej tytuł — No Man's Sky: Frontiers. Co przygotowali twórcy? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że aktualizacja będzie darmowa dla tych, którzy grę posiadają. Pozostali, jeśli mają oczywiście chęć, kupią ją za grosze, bo No Man's Sky, co chwilę można ustrzelić w mniejszej lub większej promocji.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)