Netflix pracuje nad grą AAA. Zatrudnili twórcę God of War Ragnarok

Netflix pracuje nad grą AAA. Zatrudnili twórcę God of War Ragnarok

Netflix Games. Netflix przejmuje Spry Fox
Netflix Games. Netflix przejmuje Spry Fox
Źródło zdjęć: © Netflix
01.06.2023 10:13, aktualizacja: 01.06.2023 13:22

Do zespołu Netflix Games dołącza dyrektor artystyczny, pracujący do tej pory przy nowszych odsłonach God of War. Cel jest jasno określony: stworzenie zupełnie nowej gry AAA.

Netflix to nie tylko filmy, ale też gry. Serwis oferuje swoim abonamentom dostęp do gier na urządzenia mobilne w ramach Netflix Games. Są to produkcje, które odbierzemy bez dodatkowych opłat, w których nie uświadczymy reklam.

I tak oto w usłudze Netflix Games pojawiły się nowe gry. Ciekawiej się robi, jeśli uwzględnimy plany Netflixa polegające na opracowaniu dużej gry AAA. Coś w tym temacie "ruszyło się". Do zespołu dołącza nieprzypadkowy, uznany deweloper.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rafael Grassetti na pokładzie Netflixa

Rafael Grassetti, do tej pory główny dyrektor artystyczny w Santa Monica Studio, dołącza do załogi Netflixa, by pomóc w ambitnym projekcie, jakim jest gra AAA. To będzie zupełnie nowa i oryginalna marka od Netflixa.

Co wiemy o tej grze? Cóż, projekt jest utrzymywany w ścisłej tajemnicy i praktycznie cała wiedza ogranicza się do tego, że jedynie wiemy, iż coś takiego powstaje.

Netflix Games i plany na najbliższą przyszłość

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)