Aktualizacja 1.20 do Minecrafta. Znamy datę premiery Trails and Tales

Minecraft - data premiery aktualizacji Trails and Tales
Minecraft - data premiery aktualizacji Trails and Tales
Źródło zdjęć: © Twitter | @Minecraft

31.05.2023 10:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Świetna wiadomość dla fanów Minecrafta. Mojang poinformował, kiedy otrzymamy potężną aktualizację zatytułowaną Trails and Tales. Na szczęście nie musimy długo czekać, gdyż premiera jest tuż za rogiem.

Aktualizacja 1.20 – skrywana pod tytułem Trails and Tales – już za chwilę trafi do Minecrafta. Premiera nowej zawartości odbędzie się 7 czerwca 2023 r. Wobec tego, co tym razem czeka na graczy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Minecraft Trails and Tales – nowości w grze

O aktualizacji 1.20 jest głośno od dłuższego czasu. Mojang konsekwentnie przygotowuje graczy na nową zawartość. Wśród czołowych nowości znajdziemy nowego moba – Sniffera, zwycięzcę Minecraft Live Mob Vote 2022. To on okazał się lepszy od Tuff Golema i Rascala.

Biom "Cherry Blossom"

To również interesujący element. Nowy biom, jakże piękny, wprowadzi znaki wiszące oraz sadzonki wiśni, które umożliwią graczom wyhodować więcej uroczych różowych drzew.

Archeologia w Minecraft

Funkcje archeologiczne w Minecraft wprowadzają nowy rodzaj piasku w pobliżu pustynnych świątyń oraz nowe narzędzie – szczotki. Za ich pomocą gracze mogą usunąć bloki piasku, aby znaleźć skarby i inne sekrety, jak na przykład odłamki ceramiki, które po odpowiednim połączeniu stworzą garnek z wzorami opowiadającymi ciekawą historię.

Ponadto pojawią się wielbłądy, bambusowe przedmioty, nowe półki na książki oraz – jak to zazwyczaj bywa w przypadku aktualizacji – eliminacja długiej listy błędów i niedociągnięć.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)