Netflix Games aktualizuje ofertę. Nowe gry w usłudze

Netflix Games aktualizuje ofertę. Nowe gry w usłudze

Netflix Games
Netflix Games
Źródło zdjęć: © Netflix
23.05.2023 12:40

Netflix to nie tylko filmy i seriale, ale też gry mobilne bez dodatkowych opłat, które odbierzemy w ramach subskrypcji, co znamy pod nazwą Netflix Games. Poznaliśmy tytuły produkcji, które trafią do usługi w ciągu najbliższych dni.

Netflix oferuje gry bez dodatkowych opłat, jednak nie wszyscy abonenci korzystają z tego udogodnienia. Usługa Netflix Games oficjalnie wystartowała w listopadzie 2021 r. i jest nieustannie rozwijana.

Zasady są proste: gry mobilne są dostępne w ramach wszystkich subskrypcji Netflixa, pobierzemy je na urządzenia mobilne i warto podkreślić, że nie uświadczymy w nich reklam ani mikropłatności.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co nowego w Netflix Games?

  • W ramach wszystkich subskrypcji Netflixa możemy już zagrać w Laya's Horizon oraz TRANSFORMERS Forged to Fight.
  • 23 maja 2023 r. otrzymamy dostęp do World of Goo Remastered. Odświeżona wersja gry logicznej ma status dzieła na wyłączność w Netflix Games.
  • 31 maja 2023 r. do oferty trafi Dungeon Boss: Respawned.

Ambitne plany Netflixa

Przypomnijmy, że Netflix ma bardzo ambitne plany względem branży gier. Dowodem na to są liczne inwestycje oraz deklaracje przedstawicieli firmy. Leanne Loomb – wiceprezes ds. gier zewnętrznych – mówi niemalże wprost, że Netflix "zasypie" nas kolejnymi produkcjami.

Pojawiają się też interesujące doniesienia na temat gry AAA od Netflixa, a jeszcze w tym roku powinniśmy zagrać w mobilną odsłonę Assassin's Creed.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)