Już można grać w Cyberpunk 2077 z przyjemnością. Przynajmniej według ocen na Steam

Już można grać w Cyberpunk 2077 z przyjemnością. Przynajmniej według ocen na Steam

Stare problemy w CD Projekt RED nadal istnieją?
Stare problemy w CD Projekt RED nadal istnieją?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Arkadiusz Stando
29.11.2021 14:35

Cyberpunk 2077 jest obecnie przeceniony o 50 proc. w sklepie Steam, a więc kosztuje 99,50 zł. Oczywiście taka promocja przyciągnęła wielu chętnych i w przeciwieństwie do premierowych zakupów, tym razem gracze są zachwyceni.

Przez moment Cyberpunk 2077 był nawet bestsellerem na Steamie. W chwili powstawania artykułu przebija go jedynie Farming Simulator 22. To jednak produkcja premierowa, na którą gracze czekali od lat. Co prawda nie czekali tak mocno, jak na Cyberpunk 2077, który totalnie ich zawiódł, ale jednak.

Od premiery Cyberpunka 2077 niedługo minie rok. Przez ten czas gra studia CD Projekt RED otrzymała wiele mniejszych hotfixów oraz kilka większych patchów. Obecnie wersja gry kończy się z numerem 1.31. Deweloperzy zapowiadali, że być może uda się wprowadzić łatkę 1.4 jeszcze w tym roku, na urodziny gry, ale z ostatnich doniesień wynika, że raczej nic z tego. W przyszłym roku mamy zobaczyć także patch 1.5, wraz z którym wprowadzone zostaną wersje next-genowe Cyberpunk 2077.

Promocja na Steam pomogła podbić jakość recenzji Cyberpunk 2077

Do łącznych 409 tysięcy opinii użytkowników Steama, w miniony weekend dołączyły kolejne 23 tysiące. Łączna ocena Cyberpunka 2077 w tym serwisie przekłada się na "w większości pozytywną". Natomiast recenzje z ostatnich 30 dni są w 84 proc. pozytywne, a więc wygląda na to, że obecnie gra rokuje całkiem nieźle.

Paweł Sasko, który w CD Projekt RED zajmuje się projektowaniem zadań w grze, podziękował wszystkim graczom we wpisie na Twitterze, za wszystkie pozytywne oceny. Jak stwierdził "nawet nie wiecie, ile to dla mnie znaczy".

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)