Farming Simulator 22 kosi konkurencję. Liczba fanów rolnictwa robi wrażenie

Strona głównaFarming Simulator 22 kosi konkurencję. Liczba fanów rolnictwa robi wrażenie
27.11.2021 16:19
Farming Simulator 22 kosi konkurencję. Liczba fanów rolnictwa robi wrażenie
Źródło zdjęć: © Giants Software

Czas żniw już dawno za nami. Rolnicy zwinęli swój sprzęt i zamknęli się w domach w oczekiwaniu na kolejny sezon rolniczy. Jednak wraz z premierą Farming Simulator 22 można odnieść wrażenie, że przenieśli się oni po prostu do sieci.

W ostatnich tygodniach odbyły się premiery dwóch gier z tradycyjnych serii – Battlefield 2042 od EA oraz Farming Simulator 22 od Giants Software. Gdybyście jeszcze przed wydaniem obu tytułów zapytali kogokolwiek, która gra będzie popularniejsza, większość osób wybrałaby raczej Battlefielda. I byłaby w ogromnym błędzie, bo to właśnie Farming Simulator radzi sobie lepiej na Steamie.

W szczytowym momencie w wydanego 19 listopada Battlefielda 2042 grało 105 397 osób. Natomiast Farming Simulator 22, który został wydany 22 listopada, w ciągu pierwszych 24 godzin zdołał przyciągnąć 105 636 graczy.
383354890732258011
Źródło zdjęć: © steamdb

Giants Software, wydawca Farming Simulator 22, donosi o znacznie mocniejszym starcie najnowszej odsłony serii, w porównaniu do Farming Simulator 19. Rzecznik prasowy szwajcarskiego producenta powiedział serwisowi Gamer.no, że na sukces Farming Simulator 22 złożyło się kilka czynników.

Wskazał on między innymi dłuższy czas rozwoju gry, co pomogło zespołowi wprowadzić nowe funkcje, takie jak pory roku i znacznie więcej maszyn rolniczych niż w poprzedniej odsłonie. Deweloper podkreśla również e-sportowy charakter Farming Simulator League, który pomógł grze dotrzeć do młodszej publiczności.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)