GeForce RTX 4090 z motywem Cyberpunka. Rozwiąż zagadkę i wygraj kartę

GeForce RTX 4090 z motywem Cyberpunka. Rozwiąż zagadkę i wygraj kartę

GeForce RTX 4090 z motywem Cyberpunk 2077 do wygrania
GeForce RTX 4090 z motywem Cyberpunk 2077 do wygrania
Źródło zdjęć: © Cyberpunk.net
27.09.2022 12:02

Nvidia łączy siły z rodzimym CD Projekt Red i ogłasza niezwykły konkurs. Do wygrania są trzy karty GeForce RTX 4090 w cyberpunkowej wersji. Wyzwanie wymaga od graczy rozwikłania pewnej zagadki.

Cyberpunk 2077 wraca na szczyt

Dobra passa Cyberpunk 2077 trwa w najlepsze. Nie dość, że Night City odwiedza milion graczy dziennie, to Geralt ma wyraźne powody do "zmartwienia", bowiem Wiedźmin 3 został poniekąd zdetronizowany. Rosnąca popularność gry wynika po części z sukcesu Cyberpunk: Edgerunners. Animowany serial od Netflixa rozsławił cyberpunkowe przygody.

GeForce RTX 4090 z motywem Cyberpunk 2077 do wygrania

Nie zanosi się na to, by w najbliższym czasie temat Cyberpunka opuścił infosferę. CD Projekt Red oraz Nvidia zapraszają na niezwykły konkurs. Do zgarnięcia są trzy karty GeForce RTX 4090 z oryginalną obudową, nawiązującą do gry. Co zrobić, by wygrać? Cóż, sprawa nie jest do końca oczywista. Wpis na Twitterze stanowi podpowiedź.

Pewien Netrunner znalazł "dziwny kod". Teraz to naszym zadaniem jest odnalezienie tajemniczej sekwencji znaków. Gdy już znajdziemy, należy dopisać kod do adresu "cp2077.ly". Samo znalezisko powinno być uwiecznione za pomocą trybu fotograficznego. No dobrze, ale gdzie szukać?

Oficjalny komunikat zawiera kolejną podpowiedź wraz z regulaminem. Do wygrania są trzy karty i z tego powodu konkurs jest podzielony na trzy wyzwania:

  • Pierwszy etap potrwa do 2 października
  • Drugie wyzwanie – od 3 do 9 października
  • Ostatnie wyzwanie – od 10 do 16 października

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)