Cyberpunk 2077 wraca na salony. Night City odwiedza milion graczy dziennie

Cyberpunk 2077 wraca na salony. Night City odwiedza milion graczy dziennie

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
22.09.2022 09:31

Cyberpunk 2077 przeżywa aktualnie drugą młodość. Night City jest oblegane zarówno przez graczy, którzy w przeszłości zapoznali się z dziełem CD Projekt Red, jak i przez nowe osoby. Twórcy postanowili pochwalić się frekwencją.

Gra Cyberpunk 2077 cieszy się ostatnio sporym zainteresowaniem, które zbiegło się w czasie z premierą anime Cyberpunk: Edgerunners. Serial od Netflixa, bez cienia wątpliwości, zdołał zachęcić graczy do odwiedzenia Night City. Dane, które widzieliśmy do tej pory, nie obrazowały pełnej skali frekwencji. Teraz to się zmienia.

Twórcy postanowili skomentować cyberpunkowe szaleństwo. Dane robią wrażenie; każdego dnia tego tygodnia (począwszy od 19 września) Night City odwiedzało milion graczy. Mowa o tych powracających, jak i zupełnie nowych, którzy nie mieli okazji poznać Cyberpunk 2077.

Każdego dnia tego tygodnia Night City odwiedzało 1 milion graczy, zarówno nowych jak i powracających. Chcieliśmy skorzystać z okazji i podziękować Wam za to, że jesteście z nami i gracie w grę.

Przedstawiciele CD Projekt Red

Przypomnijmy, że o sukcesie Cyberpunk: Edgerunners świadczą nie tylko pozytywne opinie, ale też suche fakty ubrane w liczby; ósme miejsce w elitarnym rankingu Netflixa nie pozostawia złudzeń. Powrót graczy spowodowany jest również zapowiedzią nowego DLC do Cyberpunk 2077 oraz najnowszej aktualizacji.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)