Cyberpunk 2077 kontra Cyberpunk: Edgerunners. Porównanie lokacji

Cyberpunk 2077 kontra Cyberpunk: Edgerunners. Porównanie lokacji

Cyberpunk: Edgerunners kontra Cyberpunk 2077
Cyberpunk: Edgerunners kontra Cyberpunk 2077
Źródło zdjęć: © YouTube
23.09.2022 09:44

Night City przybiera różne formy, a jedną z nich jest Cyberpunk: Edgerunners, stworzony na fundamencie gry od CD Projekt Red. Mimo różnic stylistycznych, lokacje zostały wiernie odwzorowane.

Cyberpunk: Edgerunners to strzał w dziesiątkę

Animowany serial od Netflixa cieszy się ogromną popularnością. Liczby mówią same za siebie: Cyberpunk: Edgerunners trafił do pierwszej dziesiątki najchętniej oglądanych produkcji nieanglojęzycznych. Nowe szaty Night City zostały docenione przez takie osobistości jak Hideo Kojima. A gdyby tak porównać lokacje występujące w Cyberpunk 2077 z tymi, które pojawią się w serialu? Okazuje się, że jest to możliwe.

Cyberpunk 2077 kontra Cyberpunk: Edgerunners na nagraniu

Tej ambitnej próby podjął się youtuber o pseudonimie Cycu1. Nagranie doskonale ukazuje to, jak odtworzono w Cyberpunk: Edgerunners lokacje znane z gry. Studio Trigger wykonało kawał dobrej roboty, a przywiązanie do detali pozytywnie zaskakuje. Oczywiście, w serialu występują także miejsca, których na próżno szukać w Cyberpunk 2077. Twórca rozwiązał ten problem używając w zamienników.

Cyberpunk 2077 korzysta z popularności serialu

Cyberpunk 2077 korzysta z fali popularności serialu i wraca na gamingowe salony. Tytuł cieszy się ogromnym zainteresowaniem; milion graczy dziennie to bez wątpienia wynik, który jest nieosiągalny dla wielu topowych produkcji z górnej półki. W drodze znajdują się również nowe aktualizacje, które tchną nowe życie w oprawę wizualną Night City.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)