Dziś premiera Nintendo Switch. Zobacz nasz unboxing i galerię zdjęć konsoli

Dziś premiera Nintendo Switch. Zobacz nasz unboxing i galerię zdjęć konsoli

Dziś premiera Nintendo Switch. Zobacz nasz unboxing i galerię zdjęć konsoli
Paweł Olszewski
03.03.2017 11:19, aktualizacja: 03.03.2017 15:25

Rano w biurze czekała na nas bardzo fajna paczka. Rozpakowaliśmy ją na wideo, a potem zrobiliśmy galerię z zawartością.

Przez ostatnie miesiące napisaliśmy o Nintendo Switch masę tekstów. Informowaliśmy na bieżąco o pierwszych plotkach, jeszcze wtedy mówiących o Nintendo NX. Były niezliczone newsy i notki poświęcone grom, teksty oparte na oficjalnych zapowiedziach czy nieoficjalnych doniesieniach (także na podstawie wykradzionych konsol). Wreszcie pod koniec lutego Adam wybrał się do Pragi, gdzie miał okazję pograć przez kilka godzin we wszystkie premierowe gry. Dziś, w dniu światowej premiery, wreszcie mamy Switcha w redakcji. Ale zaraz odsyłamy go Adamowi do Wrocławia, do testów. Zarówno samej konsoli jak i Zeldy, która na Zachodzie (i Wschodzie w sumie też, Famitsu dało 40/40), zbiera fenomenalne oceny.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Powyżej znajdziecie jeszcze ciepłe fotki. Pod spodem możecie zerknąć na nasz spontaniczny unboxing, z fanpage'a Polygamii. Który, tak na marginesie, możecie przy okazji polubić, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście.

Wideo znajdziecie też na naszym kanale YouTube.

Na koniec jeszcze ciekawostka - Nintendo Switch to bardzo mała konsola stacjonarna i bardzo duża kieszonsolka. Która nie mieści się właściwie w żadnej kieszeni.

Obraz

Przeczytaj więcej o Nintendo Switch:

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)