Diablo 2 Resurrected udręką graczy. Problemów przybywa, a rozwiązanie budzi kontrowersje

Diablo 2 Resurrected udręką graczy. Problemów przybywa, a rozwiązanie budzi kontrowersje

Diablo 2
Diablo 2
17.10.2021 15:57

Problemy z logowaniem, utrata dostępu do postaci, a teraz kolejki – oto co czeka graczy, którzy mają ochotę na partyjkę Diablo 2 Resurrected. Blizzard zna już przyczynę problemu. Teraz szuka rozwiązania.

Jak informuje Blizzard, głównym problemem Diablo 2 Resurrected jest jego dziedzictwo. Winnym ma być przestarzały kod źródłowy, który nie nadąża i obciąża bazy danych. Rozwiązanie problemu jest, z braku lepszego określenia, problematyczne. Ograniczenie szybkości oraz wprowadzenie kolejek do logowania. A jeśli jest coś, czego gracze nie lubią bardzo, to czekać.

Blizzard zapewnia, że sytuacja jest tymczasowa i pracuje nad pełnoprawnym rozwiązaniem. Przed twórcami mrówcze przetrząsanie kodu źródłowego oraz zastępowanie lub ulepszanie elementów, które pozwolą usprawnić grę.

Pytaniem otwartym jest: ile cierpliwości mają gracze. Kłopoty Diablo 2 Resurrected piętrzą się w zasadzie od premiery. Niektórzy fani Blizzarda zaczynają domagać się zwrotu pieniędzy. Gigant, póki co nie umożliwia operacji, ale niewykluczone, że z czasem będzie musiał wziąć pod uwagę taki scenariusz.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)