Padły serwery Diablo 2: Resurrected. Gracze skarżą się na znikające postaci

Padły serwery Diablo 2: Resurrected. Gracze skarżą się na znikające postaci

Padły serwery Diablo 2: Resurrected. Gracze skarżą się na znikające postaci
Konrad Siwik
09.10.2021 18:45

Nie możesz połączyć się z serwerami Battle.net w Diablo II Resurrected? Nie jesteś jedyny. Zostały one wyłączone z powodu awaryjnej naprawy, a gracze utknęli w trybie dla jednego gracza.

Gracze D2R przeżyli dziś szok, gdy próbowali zalogować się na swoje konta poprzez Battle.net. Wyglądało to tak, jakby ich postacie zostały wymazane z serwerów, ale w rzeczywistości Blizzard wyłączył serwery Diablo 2 Resurrected w celu przeprowadzenia awaryjnej konserwacji.

"Będziemy przeprowadzać awaryjne prace konserwacyjne i gra będzie w tym czasie niedostępna" – czytamy w okienku na stronie startowej Battle.net. Tymczasem Blizzard przeprasza graczy za niedogodności na swoim Twitterze.

Na oficjalnym forum Diablo 2 Resurrected znajduje się wątek z setkami zgłoszeń o zaginionych postaciach. Gracze mają gorącą nadzieję, że Blizzard nie przywróci serwerów do określonego stanu czasowego.

Mogłoby to być katastrofalne w skutkach dla każdego, kto w tym czasie tworzył runy lub znajdował niesamowite przedmioty. W przeszłości Blizzard był znany z tego, że powodował znaczne irytacje przywracaniem serwerów, ale taka jest natura gry online.

Jak przywrócić postać w Diablo 2 Resurrected?

Na szczęście jest kilka rzeczy, które można zrobić, aby naprawić błąd znikającej postaci w Diablo 2 Resurrected. Po pierwsze, można spróbować wyjść z gry i wrócić do niej. Jeśli to nie zadziała, wyloguj się z klienta Battle.net i zaloguj ponownie, a następnie uruchom grę. Następnie spróbuj zrestartować klienta lub nawet zainstalować go ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, zmień region na dosłownie każdy inny niż ten, w którym się domyślnie znajdujesz, a następnie wróć do gry. Ostatecznie możesz stworzyć nową postać. Z jakiegoś powodu powoduje to czasami powrót twojego starego bohatera.

Dobrą informacją w tym wszystkim jest to, że gracze singleplayer nie zostali dotknięci przerwami w działaniu serwerów i mogą kontynuować grę, jak gdyby nic się nie stało.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)