Dariusz Szpakowski nie pojawi się w FIFA 22? Kto go zastąpi?

Dariusz Szpakowski nie pojawi się w FIFA 22? Kto go zastąpi?13.07.2021 11:09
Dariusz Szpakowski
Dariusz Szpakowski
Źródło zdjęć: © NurPhoto via Getty Images | NurPhoto

W ostatnich dniach pojawia się wiele nieoficjalnych informacji mówiących o tym, że Dariusz Szpakowski nie będzie komentatorem w grze FIFA 22. Docierają do nas informacje na temat tego, kto go zastąpi. Wybór nie jest oczywisty.

Dariusz Szpakowski prawdopodobnie niebawem skończy karierę komentatora piłkarskiego. Nie są to informacje potwierdzone, ale wiele na to wskazuje. Pierwszą z kwestii, które wskazują na to, że Szpakowski powoli żegna się z mikrofonem, jest skład komentatorów na finał EURO 2020. Choć wstępnie miał go skomentować legendarny Dariusz Szpakowski w duecie z Andrzejem Juskowiakiem, w ostatniej chwili zastąpili ich Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn.

Okazuje się, że Dariusza Szpakowskiego czeka jeszcze jedna istotna zmiana. Według nieoficjalnych informacji, nie skomentuje już meczów w piłkarskiej serii od EA. W FIFA 22 ma zastąpić go Tomasz Smokowski.

Smokowski, współwłaściciel Kanału Sportowego i dziennikarz Canal+ jest od jakiegoś czasu ambasadorem FIFA Ultimate Team i umieszczenie go w duecie komentatorskim w grze jest wielce prawdopodobne.

Z drugiej strony warto zwrócić uwagę na to, kto komentował turniej FIFA, który rozgrywali polscy piłkarze podczas przygotowań do EURO 2020. Tak, Dariusz Szpakowski. Być może było to pożegnanie ikonicznego już komentatora z grą, a może informacje na temat nowego głosu w FIFA 22 nie są prawdziwe.

Dariusz Szpakowski jest polskim głosem w grach serii FIFA od odsłony FIFA 06. Przez 10 lat towarzyszył mu Włodzimierz Szaranowicz. W 2015 roku zastąpił go Jacek Laskowski. Jeśli z najnowszej odsłony gry zniknie Szpakowski, będziemy mogli mówić z pewnością o końcu epoki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)