FIFA 22 będzie miała sieciowy tryb kariery?

Strona głównaFIFA 22 będzie miała sieciowy tryb kariery?
06.06.2021 19:40
fifa 21
fifa 21
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Istnieje możliwość, że EA Sports wprowadzi sporą nowość w FIFA 22. Wydawca opublikował ogłoszenie o pracę, w którym poszukuje dewelopera C++, który będzie odpowiedzialny między innymi za "sieciowy tryb kariery".

bEqDUqzV

FIFA to seria pełna paradoksów. EA Sports regularnie umieszcza w niej nowinki, a gracze nie są z nich zadowoleni. Oczekują całkiem innego kierunku rozwoju gry, a mimo to z roku na rok przybywa osób bawiących się przy tej piłkarskiej produkcji.

Kariera on-line nowością w FIFIE 22?

EA Sports opublikowało ogłoszenie o pracę, w którym poszukuje programisty C++. Nie przykułoby ono prawdopodobnie niczyjej uwagi, gdyby nie fakt, że wśród jego obowiązków wymieniono również sieciowy tryb kariery.

Jeśli plotka dotycząca sieciowej kariery okaże się prawdziwa, z pewnością będzie to jedna z funkcji, na które gracze narzekać nie będą. Jeśli oczywiście będzie odpowiednio rozbudowana, a przy tym będzie wolna od problemów natury technicznej.

bEqDUqzX

Wiele wskazuje na to, że niebawem ujrzymy taki tryb gry w FIFIE. Nie możemy być pewni, czy zadebiutuje on już w najbliższej odsłonie, czyli FIFA 22, czy jeszcze chwilę na niego poczekamy. Z ogłoszenia o pracę wynika jednak, że prace nad wspomnianym trybem trwają.

Powiew świeżości

Sieciowy tryb kariery w końcu przyniósłby małą rewolucję do niegdyś najpopularniejszego trybu gry. Choć w ostatnich osłonach zachodziły pewne zmiany, jak choćby wprowadzenie dynamicznego potencjału, nie działały one najlepiej, a przy tym nie zmieniały rozgrywki w sposób diametralny. Możliwość zabawy w prowadzenie klubu razem ze znajomymi wydaje się być tym, co mogłoby tchnąć nowe życie w karierę.

bEqDUqAT