Czas oczekiwania na Battlefield 2042 można sobie umilić, grając w poprzednią odsłonę serii. Okazja jest tym bardziej wyjątkowa, że teraz nie kosztuje to ani złotówki.

bETBIGyJ

Warunek trzeba spełnić jeden – posiadać konto Amazon Prime Gaming. To oczywiście jest płatne, ale posiada okres próbny. Jeżeli założycie polskie konto na Amazon Prime Video, będziecie mogli z niego korzystać za darmo przez 7 dni. Potem trzeba uiścić miesięczną opłatę 25,99 zł.

Battlefield V - recenzja. Druga wojna w budowie
Battlefield V - recenzja. Druga wojna w budowie

Istnieje jednak alternatywne rozwiązanie. Można bowiem założyć konto na brytyjskim Amazonie i wtedy korzystać z 30-dniowego okresu próbnego. Oczywiście pod warunkiem, że nie robiliście tego w przeszłości.

bETBIGyL

Battlefield V będzie dostępny do 1 września. Warto przy tym pamiętać, że oferta dotyczy wersji pecetowej. Jeżeli się pospieszycie, zdążycie pobrać również grę Battlefield 1, która jest dostępna za darmo do 4 sierpnia.

Battlefield 1 - recenzja. Pierwsza wojna, pierwszorzędna jakość
Battlefield 1 - recenzja. Pierwsza wojna, pierwszorzędna jakość

Obie części są idealną przystawką przed premierą Battlefield 2042. Najnowsze dzieło EA Dice ukaże się 22 października na pecetach, konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Komentarze (0)
bETBIGzH