Alan Wake Remastered. Pierwszy gameplay już w sieci

Alan Wake Remastered. Pierwszy gameplay już w sieci

Alan Wake Remastered
Alan Wake Remastered
Źródło zdjęć: © Epic Games Store
29.09.2021 11:45

Gameplay wyczekiwanego Alan Wake Remastered trafił do sieci. Możemy zobaczyć, jak wyglądają pierwsze minuty odświeżonej wersji gry z 2010 roku.

Zapis rozgrywki Alan Wake Remastered trafił wczoraj do sieci. Prezentuje on pierwsze 7 minut odnowionej wersji gry Remedy Entertainment. Wydany w 2010 roku na konsole Xbox 360 oryginał doczekał się wielu dobrych opinii, co zresztą widać po bardzo pozytywnych recenzjach z tamtych lat. Był to jeden z lepszych tytułów ekskluzywnych na konsoli Microsoftu, jednak tylko przez krótki okres. Na PC gra trafiła dwa lata później, w roku 2012 i miała się równie dobrze.

Udostępniony przez twórców gry gameplay dostępny jest w rozdzielczości 4K, dzięki czemu całość prezentuje się naprawdę dobrze.

Premiera Alan Wake Remastered przewidziana jest na 5 października 2021, więc udostępniony gameplay to ostatnia prosta przed wydaniem gry. Produkcja ma trafić na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, a także na pecety, z zastrzeżeniem, że wydawcą gry będzie Epic Games, przez co nie trafi ona na Steam.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)