Gas Station Simulator to ogromny sukces. 200 tys. sprzedanych kopii

Gas Station Simulator to ogromny sukces. 200 tys. sprzedanych kopii

Gas Station Simulator
Gas Station Simulator
27.09.2021 14:05

Twórcy Gas Station Simulator co chwila znajdą nowy powód do świętowania. Polska produkcja sprzedaje się świetnie. Najpierw gra zaliczyła fantastyczne otwarcie, a po niecałych dwóch tygodniach, może pochwalić się 200 tys. sprzedanych egzemplarzy.

Gas Station Simulator to gra z pozoru prosta. Jak to symulator. Mimo to okazała się ona ogromnym sukcesem komercyjnym. Twórcy odzyskali wszystkie włożone w nią środki, czyli 450 tysięcy złotych, w zaledwie 90 minut od premiery. Później było tylko lepiej.

W dwanaście dni od premiery symulator stacji paliw kupiło już 200 tysięcy osób. Z blisko 4000 recenzji na Steam, 83 proc. jest bardzo pozytywnych.

- Gas Station Simulator nie przestaje nas pozytywnie zaskakiwać. Obecnie gra osiąga kolejny próg sprzedażowy, notując 200 tys. sztuk w zaledwie dwanaście dni od premiery. Ogromnie cieszymy się, że nasze zaangażowanie w projekt i koncepcja gry, zostały docenione przez graczy. Tak duże zainteresowanie tytułem daje nam olbrzymią satysfakcję i jeszcze większą motywację do prac nad naszymi pozostałymi projektami. Liczymy, że nasze kolejne pomysły również spodobają się odbiorcom z całego świata - mówi Joanna Tynor, prezes zarządu DRAGO entertainment.

W pierwszym dniu sprzedaży Gas Station Simulator trafił na listę najlepiej sprzedających się gier na Steam. W 2022 roku planowane jest wydanie wersji gier na konsole PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch.

W grze wcielamy się we właściciela stacji paliw umieszczonej przy legendarnej drodze Route 66. Naszym zadaniem jest zarabianie pieniędzy, które pozwolą na odnowienie zniszczonego obiektu. Aktualnie tworzona jest kolejna gra umieszczona w tym samym uniwersum, czyli Road Diner Simulator.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)