Aktualizacja do Diablo Immortal. Teraz można zmienić klasę postaci

Aktualizacja do Diablo Immortal. Teraz można zmienić klasę postaci

Diablo Immortal
Diablo Immortal
Źródło zdjęć: © Blizzard
21.07.2022 13:49

Diablo Immortal doczekało się kolejnej aktualizacji. Patch 1.5.2 wprowadza nowe funkcje, w tym możliwość zmiany klasy postaci, nowego bossa oraz specjalne wydarzenia ograniczone czasowo.

Diablo Immortal to darmowa gra, która "nieco" poróżniła graczy. Wszystko za sprawą agresywnych mikropłatności. Prawdą jest jednak to, że najnowsze dzieło Blizzarda zarabia na siebie i przyciąga nieustannie wielu graczy. Odpowiedzią twórców na ogromne zainteresowanie są aktualizacje. Uptade 1.5.2 już zawitał do gry i wprowadza kilka interesujących nowości. Przyjrzyjmy się im.

  • Pierwsza i chyba najistotniejsza zmiana. Aktualizacja umożliwia zmianę klasy postaci. Są jednak pewne ograniczenia. Opcja staje się dostępna dopiero od 35 poziomu. Klasę zmienimy raz na siedem dni, całkowicie bezpłatnie. Nie ma obecnie planów powiązania tej opcji z mikropłatnościami.
  • Nowy Boss w Diablo ImmortalGorgotra Zachłanna. Poczwara zawita do wirtualnego świata dopiero 2 sierpnia.
  • Ścieżka Awanturnika, czyli ograniczone czasowo wydarzenie, które już się rozpoczęło i potrwa do 3 sierpnia do godziny 3:00 czasu serwera
  • Wygłodniały Księżyc. Kolejne ograniczone czasowo wydarzenie, które obowiązuje do 31 lipca do godziny 3:00 czasu serwera.
  • Nowy tryb - Podróż Bohatera. Seria specjalnych zadań dla tych, którzy ukończyli główny wątek fabularny.
  • 36 nowych legendarnych przedmiotów klasowych

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)