Za gorąco? Na szczęście Frostpunk przygotował zmrożone dodatki

Za gorąco? Na szczęście Frostpunk przygotował zmrożone dodatki

frostpunk
frostpunk
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.07.2021 14:18

W 11 bit studios praca nad nowymi grami wre, ale twórcy nie zapominają również o swoim ostatnim dziele. A dokładniej jego konsolowej odsłonie.

Nowe mechaniki rozgrywki, nowe budynki, nowe historie i stare dylematy – oto co czeka nas w trzech dodatkach do świetnej gry Frostpunk, które lada moment trafią na konsole.

Opis pakietu rozszerzeń warto rozpocząć od The Last Autumn, który jest prequele osadzonym przed wieczną zimą. Wprowadza do uniwersum zieleń, a celem nadzorowanie budowy Generatora, będącego centrum i trzonem hitu Frostpunka.

On the Edge to z kolei fabularna kontynuacja wydarzeń po Wielkiej Burzy, czyli zakończeniu podstawowej gry. Tym razem misją jest budowa i utrzymanie położonej z dala od miasta osady. Gracz jest zdany na siebie i musi sobie radzić bez Generatora.

Rozszerzenie The Rifts dodaje natomiast nową mapę do trybu Endless oraz mosty - nowy typ konstrukcji, niezbędny do zbierania zasobów rozsianych po poprzecinanych szczelinami wyspach.

Wszystkie trzy dodatki do gry Frostpunk trafią na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One 21 lipca. Kupować je można pojedynczo lub w ramach przepustki sezonowej. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zmierzyć się z grą 11 bit studios, twórcy przygotowali również edycję kompletną Frostpunka.

A tym, którzy faktycznie styczności z polskim hitem nie mieli styczności, przypominamy. Frostpunk to strategia z gatunku city-builder. Jej akcja rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie przyjdzie nam walczyć o przetrwanie społeczności w świecie klimatycznej apokalipsy, która skuła cały świat lodem.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)