Frostpunka kupiło 3 miliony ludzi. Wielki sukces 11 bit studios

Strona głównaFrostpunka kupiło 3 miliony ludzi. Wielki sukces 11 bit studios
21.04.2021 16:10
Frostpunk
Frostpunk
bEhaurxO

Trzy lata zajęło 11 bit studios sprzedanie trzech milionów sztuk gry "Frostpunk", ale udało się. Twórcy nie zdradzają z tej okazji tytułu nowej gry, ale szykują coś dla melomanów.

bEhaurxh

"Po ciężkiej pracy zawsze przychodzi czas na świętowanie. Dlatego też zespół 11 bit studios z niezwykłą przyjemnością ogłasza, że zbliżający się do swej trzeciej rocznicy Frostpunk, przekroczył próg 3 milionów sprzedanych kopii" – chwalą się twórcy. Przypomnijmy, gra wyszła w kwietniu 2018 r. na pecety, rok później trafiła na konsole.

W tym czasie "Frostpunk" doczekał się trzech dodatków: "The Rifts", "Last Autumn" i "On the Edge".

Z dwoma ostatnimi wiąże się prezent, jaki 11 bit studios przyszykowało dla swoich fanów. Osoby, które posiadają przepustkę sezonową, będą mogły pobrać za darmo ścieżkę dźwiękową obu dodatków. Przypomnijmy, jej autorem jest Piotr Musiał.

bEhaurxj

Muzyka wkrótce pojawi się również w pozostałych serwisach streamingowych.

Jest też coś dla kolekcjonerów. Ścieżka dźwiękowa trafi również na winyle. Przepiękne, podwójne wydanie można zamawiać w przedsprzedaży za 39 dolarów.

Frostpunk. Ścieżka dźwiękowa na winylu
Frostpunk. Ścieżka dźwiękowa na winylu

Na tym jednak nie koniec niespodzianek. 11 bit studios przygotowało również pakiety swoich gier, oczywiście w okazjonalnych cenach. Trzy zestawy są już dostępne na Steamie.

bEhauryf