Bank rozbity - planszówka Frostpunk zebrała ponad 11 milionów!

Strona głównaBank rozbity - planszówka Frostpunk zebrała ponad 11 milionów!
29.10.2020 08:31
Frostpunk: The Board Game
Frostpunk: The Board Game
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Nie trzeba przekonywać, że Frostpunk od polskiego 11 bit studios - okazał się sporym sukcesem. Potwierdza to również zbiórka na Kickstarterze, która przeszła najśmielsze oczekiwania.

bECKmZqZ

Zbiórkę na "Frostpunk: The Board Game”, planszową wersję gry "Frostpunk" od 11bit studios, uruchomiono na początku października na Kickstarterze. Cel zbiórki osiągnięto po... 54 minutach od startu, uzyskując sumę 900 tys. złotych!

Po dwóch dniach na liczniku było już 3,6 mln zł, a w tym tygodniu twórcy odtrąbili sukcec - ponad 1000 proc. zebranej kwoty. Finalnie zbiórka zakończyła się 29 paźdźiernika na kwocie 2,496,308 euro, a więc ok. 11,5 mln złotych.

Frostpunk: The Board Game trafia na Kickstartera. Oto jak będzie wyglądała rozgrywka
Frostpunk: The Board Game trafia na Kickstartera. Oto jak będzie wyglądała rozgrywka
bECKmZrb

"Frostpunk: The Board Game" będzie zawierał w pudełku wszystkie elementy, odblokowane przez wspierających zbiórkę. Osiągnięto cele dodatkowe, co oznacza stworzenie m.in. aplikacji do współdzielenia sesji z innymi graczami, więcej budynków, konfiguracji map i scenariuszy, które zróżnicują rozgrywkę, a także finalny cel - figurkę kapitana miasta.

Gratulujemy twórcom z Glass Cannon Unplugged oraz 11bitom. A gdy planszówka "Frostpunk" trafi do sklepów, na pewno pokażemy ją wam w akcji.

bECKmZrX