Xbox Game Pass – gry na 2023 rok wyglądają potężnie

Xbox Game Pass – gry na 2023 rok wyglądają potężnie

Starfield
Starfield
Źródło zdjęć: © Steam
21.12.2022 15:39

Powoli zbliżamy się do końca roku. Wielu graczy słusznie wybiega myślami w przyszłość. Warto więc uzmysłowić sobie, co dostaniemy w 2023 r. w ramach usługi Xbox Game Pass.

Koniec roku to zazwyczaj czas podsumowań. Kurz opada, znamy tytuły najlepszych gier 2022 r. i wybiegamy w przyszłość, myśląc o nadchodzących produkcjach. Trzeba jednak przyznać, że w ostatnich tygodniach grudnia pewna gra zdołała trochę namieszać w rankingach.

Mowa oczywiście o High on Life od studia Squanch Games. Ta humorystyczna strzelanka rzutem na taśmę zmieniła układ sił w gamingowych rankingach. Gra jest dostępna na PC oraz w usłudze Xbox Game Pass. Cóż, pozostaje liczyć na więcej takich hitów i wszystkie znaki mówią, że Xbox Game Pass 2023 będzie równie ciekawy.

Xbox Game Pass 2023 to definicja potęgi

Możemy już teraz wskazać kilkanaście tytułów, które trafią do usługi Xbox Games Pass w 2023 r. Oczywiście "po drodze" coś jeszcze wpadnie do wirtualnej biblioteki. Ta lista gier prezentuje się znakomicie:

To tylko przedsmak tego, co czeka użytkowników Xbox Game Pass w przyszłym roku. Jak wobec tego zareaguje Sony? Wiemy, że "niebiescy" dostarczą niebawem nowe produkty na rynek: DualSense Edge oraz PS VR 2. Mówi się też o nowej, tańszej wersji PlayStation 5.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)