Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

WRC 8 zapowiedziane

Strona głównaWRC 8 zapowiedziane
25.01.2019 12:04
WRC 8 zapowiedzianeWRC 8 zapowiedziane
Adam Piechota
Adam Piechota
bDzZqhXG

I super. Tak mogę zaczynać piątek.

bDzZqhWZ

Przyznam nawet, że trochę za konkurencją dla Codemasters zacząłem tęsknić. Jasne, że Dirt zawsze był/jest na wyższym poziomie, ale studio Kylotonn w ostatnich dwóch odsłonach zaliczyło spektakularny skok - „siódemeczka” robiło swoje rajdy już na tyle dobrze, by zgarnąć u nas w końcu „warto”. A skoro deweloper wziął sobie rok wolnego, by następny krok marki odpowiednio przygotować, istnieje szansa, że spokojnie wytrzyma uderzenie Dirta Rally 2.0. W takim razie zwiastun!

Statystyki. 14 rajdów oznacza ponad 100 odcinków. 50 zespołów to wystarczająco, by zadowolić każdego. Rozbudowana (w końcu!) ma zostać kampania dla pojedynczego gracza. Dodatkowo zmienne warunki atmosferyczne, chociaż w tym przypadku nie uwierzę, póki nie zobaczę. Dalej typowe szlify wizualne i kolejne elementy, które zauważą tylko grający w pozycji studia od początku tej generacji. WRC 8 zadebiutuje we wrześniu tego roku na wszystkich platformach. Tak, czyli również na Switchu. Bardzo ciekawe, jak uda się ta wersja.

bDzZqhXb

Jasne, konkurencja w dzisiejszych czasach jest już mała, ale dopóki duch Colina jest tak odczuwalny w serii (seriach?) Codemasters, rywalizacja nie będzie łatwa. Zwłaszcza jeśli nowy Dirt autentycznie może podnieść poprzeczkę zawieszoną przez pierwsze Rally. Kylotonn ma po swojej stronie… nazwę. Licencję całą znaczy się. A to zawsze coś. Wystarczyłoby rzeczywiście wysmażyć całość jeszcze lepiej niż dwa lata temu. Najmniej stracą fanatycy gatunku - dwie udane pozycje to dla nich wyłącznie korzyść. A pomiędzy nimi siedem miesięcy przerwy. Ja zatem trzymam kciuki.

bDzZqhXX