Wraca State of Play. Sony szykuje pokaz nowości

Strona głównaWraca State of Play. Sony szykuje pokaz nowości
24.02.2021 08:58
State of Play
State of Play
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl | materiały prasowe

Żadnego sprzętu, żadnych usług ani biznesowych mariaży – to gry na PlayStation 4 i PlayStation 5 mają być w centrum uwagi podczas czwartkowego State of Play.

Sony zapowiada, że podczas State of Play zobaczymy zapowiedzi 10 gier. Mamy spodziewać się premier, aktualizacji na temat tytułów, które już poznaliśmy, nie zabraknie też czegoś dla miłośników indyków.

Pokaz rozpocznie się w czwartek 25 lutego o godzinie 23 polskiego czasu i potrwa pół godziny. "Skupiamy się na świetnych grach, które ukażą się w nadchodzących miesiącach" – tłumaczy Sid Shuman na firmowym blogu Sony.

Firma podkreśla, że podczas pokazu zobaczymy wyłącznie gry. To o tyle ciekawe, że we wtorek otrzymaliśmy garść oficjalnych informacji odnośnie zestawu do wirtualnej rzeczywistości, który Sony szykuje dla konsoli PlayStation 5.

Czego zatem możemy spodziewać się po State of Play? Zapewne nowych obrazków z gry "Returnal", nowości na temat "Resident Evil Village" oraz nadchodzącego "Ratchet & Clank Rift Apart".

A włączając tryb myślenia życzeniowego – może też jakiegoś mięcha o "Elden Ring" albo pokazu multiplayera dla "The Last of Us 2"…

Cokolwiek by to nie było, na pewno przeczytacie o tym na Polygamii.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)