Returnal z poślizgiem. Tytuł ekskluzywny na PS5 przesunięty

Strona głównaReturnal z poślizgiem. Tytuł ekskluzywny na PS5 przesunięty
29.01.2021 11:08
Returnal
Returnal
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl

Lista tytułów startowych na PlayStation 5 nie wypada najgorzej, ale miała wyglądać nieco inaczej. Niemal "tuż po" premierze PS5 na konsoli Sony miał się ukazać obiecujący "Returnal".

bEUkGmxx

I oczywiście się ukaże. Ale nie z początkiem marca, jak zakładali i informowali twórcy, a 30 kwietnia. Powód? "Dodatkowy czas na dopracowanie tytułu do poziomu, oczekiwanego przez graczy". Przesunięcie z tych nieznacznych, ale i tak szkoda.

Złe wiadomości dla fanów Harry'ego Pottera. Hogwarts Legacy opóźnione
Złe wiadomości dla fanów Harry'ego Pottera. Hogwarts Legacy opóźnione

"Returnal" zapowiada się co najmniej intrygująco. Wygląda spektakularnie, efekty cząsteczkowe robią piorunujące wrażenie, a i sama rozgrywka oraz brzmi ciekawie. Astronautka uwięziona na tajemniczej planecie, pętla czasowa i świat, który zmienia się po każdej śmierci bohaterki.

PlayStation 5 ma mniejszy problem z tytułami ekskluzywnymi niż Xbox Series X|S, ale konsole nowej generacji potrzebują ich, jak tlenu. "Returnal" nie zapowiada się być może na system-sellera, ale może stanowić mocny punkt w portfolio Sony.

bEUkGmxz

Ale jest też druga strona monety. Istnieje bowiem szansa, że do 30 kwietnia na półkach sklepowych pojawią się kolejne pule nowych konsol, których ciągle brakuje. I być może to jest główny powód obsuwy.

Udostępnij:
bEUkGmxJ
Komentarze (1)
bEUkGmyv