Wiedźmin: Pogromca potworów. W grze pojawią się zupełnie nowe bestie do zabicia

Strona głównaWiedźmin: Pogromca potworów. W grze pojawią się zupełnie nowe bestie do zabicia
23.11.2021 15:48
Wiedźmin: Pogromca potworów. W grze pojawią się zupełnie nowe bestie do zabicia
Źródło zdjęć: © CD Projekt

Nadchodzi ważna aktualizacja do gry Wiedźmin: Pogromca Potworów. Wprowadzi ona do tytułu Tygodnie potworów zawierające dzienne kontrakty i zadania czasowe.

bESkhIXV

Gra, w której wcielamy się w Wiedźmina, aby zabijać potwory w rozszerzonej rzeczywistości, lada dzień otrzyma aktualizację o numerze 1.1.0. z nowymi usprawnieniami i wyzwaniami. Uaktualnienie wejdzie w życie 24 listopada, wprowadzając do gry liczne zadania czasowe.

Ile zarobił Wiedźmin: Pogromca Potworów? Jest pierwszy raport
Ile zarobił Wiedźmin: Pogromca Potworów? Jest pierwszy raport

Aktualizacja do gry Wiedźmin: Pogromca potworów będzie zawierała tygodniowe wydarzenia, zwane Tygodniem Potworów. W każdym z nich Mistrz Wiedźminów przydzieli ci zadania, które skupią się na uzupełnianiu Bestiariusza poprzez zabijanie dobrze znanych potworów lub zupełnie nowych bestii.

bESkhIXX
W grze Wiedźmin: Pogromca Potworów pojawią się przerażające nowe bestie z uniwersum Wiedźmina oraz potwory stworzone od podstaw na potrzeby gry.

Istnieje jednak pewien haczyk – wszystkie wyzwania będą aktywne wyłącznie przez tydzień i zostaną zresetowane po jego zakończeniu. To pozostawia graczowi ograniczoną ilość czasu na wykonanie zadań i zdobycie wszystkich nagród.

Zadania czasowe zawierają szereg wyzwań obejmujących zarówno dobrze znane, jak i zupełnie nowe potwory do upolowania. Wyzwania będą różnić się w każdym tygodniu, skupiając się na różnych kategoriach bestii do zabicia na podstawie klasy czy rzadkości występowania. Mogą to być zwykłe monstra, gromady, ale również legendarne bestie.

bESkhIYd

Wszystkie te wyzwania będą miały różny stopień trudności, dzięki czemu każdy gracz będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Spokko będzie dodawać tego typu zadania co tydzień, więc nie powinniście się nudzić w najbliższym czasie.

The Witcher: Monster Slayer to prawdziwy hit. Ponad milion pobrań
The Witcher: Monster Slayer to prawdziwy hit. Ponad milion pobrań
Udostępnij:
bESkhIYh
Komentarze (4)
bESkhIYT