Wiedźmin 3 nie do poznania. CD Projekt Red powinien to zobaczyć

Wiedźmin 3 nie do poznania. CD Projekt Red powinien to zobaczyć

Wiedźmin 3 - nowe modele
Wiedźmin 3 - nowe modele
Źródło zdjęć: © Reddit
25.09.2021 12:59

Wiedźmin 3 to gra, która wciąż zrzesza wielu fanów. Jeden z nich postanowił popracować nad twarzami NPC. Wyszło fenomenalnie. Być może jest to wskazówka dla CD Projekt Red, w kontekście tego, co powinno pojawić się w nowej wersji gry.

Wiedźmin 3 wyglądał świetnie w dniu premiery. Trzeba jednak pamiętać, że minęło od niej już sześć lat, w związku z czym niektóre elementy świata zdążyły się już nieco postarzeć. Moderzy wciąż jednak pracują nad tym, by odświeżać produkcję CD Projekt Red. Jeden z graczy postanowił przyjrzeć się bliżej twarzom NPC występujących w grze.

W wątku na Reddicie użytkownik o nicku gutekx12 pochwalił się swoim osiągnięciem w kontekście "upiększania" postaci niezależnych w Wiedźminie 3. Przygotował zestawienie kilku z nich przed i po nałożeniu poprawek.

  • Wiedźmin 3, postacie NPC
  • Wiedźmin 3, postacie NPC
  • Wiedźmin 3, postacie NPC
  • Wiedźmin 3, postacie NPC
  • Wiedźmin 3, postacie NPC
  • Wiedźmin 3, postacie NPC
  • Wiedźmin 3 - nowe modele
[1/7] Wiedźmin 3, postacie NPCŹródło zdjęć: © Reddit

Do poprawy wyglądu postaci ze świata trzeciego Wiedźmina fan użył sztucznej inteligencji. Nie był to jego autorski projekt - wykorzystał po prostu funkcjonujące już narzędzie o nazwie StyleCLIP. Co ważne - nie dokonał on zmiany w modelach 3D poszczególnych postaci. Narzędzie to służy wyłącznie do edycji zdjęć.

Nie da się ukryć, że efekt jego działań jest naprawdę zdumiewający i pewnie każdy z nas życzyłby sobie tego typu drobnych zmian w nadchodzącej wersji Wiedźmina 3 na konsole nowej generacji. CD Projekt Red nie podał jeszcze daty premiery gry na PS5 i Xbox Series X|S, wierzymy więc, że otrzymamy coś więcej niż zwykłe podbicie rozdzielczości i liczby klatek na sekundę.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)