Szef studia Shift Up przygotował niespodziankę dla swoich pracowników. Każdy z nich otrzymał nową konsolę PS5. Był to prezent z okazji zaprezentowania pierwszej gry zespołu na PlayStation Showcase.

bEUWdAwR

Uścisk dłoni prezesa to za mało. Pracownicy studia Shift Up otrzymali bardzo przyjemny prezent od swojego szefa. Z okazji zaprezentowania gry Project Eve na PlayStation Showcase każdy z nich otrzymał w prezencie nową konsolę PS5. Szef w ten sposób chciał okazać wdzięczność za doprowadzenie debiutanckiego projektu do stanu pozwalającego na zaprezentowanie go szerokiemu gronu publiczności.

A jest się czym chwalić. Project Eve to gra, która pokazuje moc konsol nowej generacji. Choć zwiastun nie ujawnia zbyt wiele, wiemy już, że koreańska produkcja będzie działać w rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę. To jest to, czego gracze oczekują od współczesnych gier.

Do tego sam system walki wygląda co najmniej widowiskowo. Jak jednak pokazują niektóre przykłady z innych gier w japońskiej stylistyce, nie zawsze sama efektowność niesie za sobą dobrą grę. Mimo wszystko sam pokaz przyniósł firmie duży sukces. Jeśli grafika Project Eve nie straci na jakości na premierę, może być to jedna z ładniejszych gier nawiązujących stylistyką do japońskich gier RPG.

bEUWdAwT
Scarlet Nexus, czyli przyjemne granie, nieprzyjemne gadanie [Recenzja]
Scarlet Nexus, czyli przyjemne granie, nieprzyjemne gadanie [Recenzja]

Szef studia Shift Up musi być bardzo zadowolony z efektu. Na zakup 260 konsol wydał około 140 tysięcy dolarów. Nie da się jednak ukryć, że tego typu premia z pewnością będzie motywująca dla zespołu. Pewnie każdy z nas byłby zadowolony, gdyby na swoim biurku znalazł własne PS5.

Komentarze (22)
bEUWdAxP