A oto duży cosplay dużej pani z Resident Evil: Village

A oto duży cosplay dużej pani z Resident Evil: Village

Ekaterina Lisina
Ekaterina Lisina
Źródło zdjęć: © Zdjęcie z dysku | Ekaterina Lisina
Barnaba Siegel
01.04.2021 13:23

Mająca 2,9 metra wzrostu Lady Dimitrescu z trailera Resident Evil: Village na chwilę przejęła internet. Było multum memów. Były różne, kostiumowe przymiarki. A teraz mamy żywe dwa metry cosplayu.

Oto Ekaterina Lisina, dawniej koszykarka i reprezentantka Rosji na Olimpiadzie, dziś modelka i internetowa osobowość. Ma 6 mln fanów na TikToku, 624 tys. obserwujących na Instagramie. I ma 206 centymetrów wzrostu - a z tego tytułu wpisano ją do księgi rekordów Guinnessa, jako najwyższą na świecie modelkę. Kto jak nie ona pasuje do roli Wampirzej Pani z "Resident Evil"?

Jak widać, nie jest to prosta stylizacja, a cosplay z krwi i kości. Ale głównie z krwi. Sama modelka pisze na Instagramie, że przygotowania do tego trwały długo i wymagały sporo pracy. A w powyższym filmiku wprost mówi, że tylko ona może "stanąć na wysokości takiego zadania".

Na razie Ekaterina Lisina opublikowała jedno wideo i dwa zdjęcia, ale ich opisy sugerują, że możemy liczyć na więcej.

I przypomnijmy, że na przełomie stycznia i lutego tego roku pół internetu żyło postacią Lady Dimitrescu, jej sięgającym 2,9 metrem wzrostem i innymi aspektami, które wyeksponował Capcom w trailerze "Resident Evil: Village". Firma podała "oficjalne" wymiary postaci i zaczęło się porównywanie do innych gigantów ze świata gier, konsol i lodówek wzorowanych na konsolach.

A tymczasem premiera "Resident Evil: Village" już 7 maja 2021. Paweł grał w demo i już wie, że czeka nas kolejny hit.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)