Team Fortress 2 z rekordem popularności. To zasługa aktualizacji

Strona głównaTeam Fortress 2 z rekordem popularności. To zasługa aktualizacji
27.06.2021 15:47
Team Fortress 2
Team Fortress 2
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Choć Team Fortress 2 ma już swoje lata, nadal cieszy się dużą popularnością. Po ostatniej aktualizacji na serwerach pojawiła się rekordowa liczba graczy. Ma to związek z walką Valve z botami.

Team Fortress 2 to gra leciwa, ale nadal ciesząca się dużą popularnością. Po ostatniej aktualizacji wymierzonej przeciwko botom, które uprzykrzały grę, wiele osób zdecydowało się powrócić do kultowej już strzelanki. W piątek na serwerach spotkało się jednocześnie 151253 grających. Team Fortress pozostaje obecnie piątą najpopularniejszą grą na platformie Valve, ustępując tylko takim hitom jak Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, PUBG i Apex Legends.

Team Fortress 2 skończy w tym roku 14 lat. Choć na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że jest to prosta i lekka produkcja, okazuje się, że gracze są do niej przywiązani. Niestety w ostatnim czasie problemy z botami były na tyle irytujące, że nawet najbardziej doświadczeni gracze rezygnowali z rozgrywek, by uniknąć frustracji.

Przykład popularności Team Fortress 2 pokazuje, że dobra gra obroni się nawet po wielu latach od premiery. Z drugiej zaś strony pokazuje, że jeśli producenci chcą utrzymać graczy, nie mogą odpuszczać sobie wsparcia dla produkcji. Oszuści chętnie wykorzystają każdą lukę, by mieć okazję przeszkodzić innym w rozgrywce. Regularne aktualizacje pozwalają tępić takich graczy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)