Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin - demo jest, ale nie działa

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin - demo jest, ale nie działa

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin
Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin
Źródło zdjęć: © square-enix.com
14.06.2021 11:18

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin zamykało konferencję Square Enix na tegorocznym E3. Przedstawiono trailer gry, która ma zachęcić nowych graczy do zapoznania się ze światem Final Fantasy. Na PS5 udostępniono także demo, które… nie działa.

Zapowiedziane na 2022 rok Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin ma być spin-offem serii Final Fantasy. Gra zaprezentuje wydarzenia, które miały miejsce przed tymi, które poznaliśmy w pierwszej grze z serii. Za produkcję odpowiadać będzie Team Ninja, czyi zespół odpowiedzialny za Nioh czy Ninja Gaiden.

Wydawca przygotował miłą niespodziankę dla graczy korzystających z PlayStation 5. Do 24 czerwca mogą oni grać w wersję demonstracyjną nowej gry spod szyldu Final Fantasy. Choć tymczasowo nie mogą.

Demo Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin
Demo Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin© Polygamia.pl

Okazuje się, że demo gry po prostu nie działa. Firma poinformowała na twitterze, że jest świadoma problemu i stara się go rozwiązać. Miejmy nadzieję, że zrobią to dostatecznie szybko.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin zostanie wydane na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S i X oraz PC.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)