STALKER 2 na największym ekranie w Europie. Można oglądać bez końca

STALKER 2
STALKER 2
Źródło zdjęć: © Twitter

25.09.2023 12:32, aktual.: 25.09.2023 13:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

STALKER 2 wizualizuje się na nowym nagraniu, tym razem dość nietypowym, ale bez wątpienia niezwykle spektakularnym: oto największy ekran reklamowy w Europie i fenomenalna animacja trójwymiarowa.

STALKER 2 powstaje w bólach. Dzieło ukraińskiego dewelopera GSC Game World zalicza opóźnienie za opóźnieniem. Okoliczności, w jakich znaleźli się pracownicy studia po rozpoczęciu rosyjskiej agresji, nie sprzyjają tworzeniu gier. Nie pomagają również ataki rosyjskich hakerów, którzy udostępnili wczesną wersję gry w sieci.

Jakby tego wszystkie było mało, to niedawno miał miejsce pożar w siedzibie GSC Game World. Jeszcze nie tak dawno pojawiały się informacje, że STALKER 2 zadebiutuje pod 2023 r., ale życie zweryfikowało te plany - premiera STALKERA 2 odbędzie się w pierwszym kwartale 2024 r.

STALKER 2: nietypowa "anomalia" zarejestrowana w Kijowie

Jak widać, w przypadku STALKERA 2 warto uzbroić się w cierpliwość. Ta jednak popłaca, zwłaszcza w sytuacji, gdy ogląda się tak spektakularny materiał. Na największym ekranie LED w Europie, mieszczącym się przy centrum handlowym "Gulliver" w Kijowie, pojawiła się nietypowa "anomalia"...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

STALKER 2 na największym ekranie w Europie

"To Tokio czy Nowy Jork?" Nic z tych rzeczy -  to największy ekran LED w Europie umożliwiający wyświetlanie reklam 3D. Ten kolos mieści się na fasadzie centrum handlowego "Gulliver" w Kijowie. Łączna powierzchnia wszystkich ekranów to około 4 tysiące metrów kwadratowych.

Nagranie zarejestrowano z idealnej perspektywy, przez co widz ma wrażenie, że postać z ekranu niemalże wyjdzie z ekranu. W pewnym momencie stalker rzuca masywną śrubą, a "anomalia" przekształca ją w napój energetyczny.

Premiera STALKER 2

Przypominamy, że STALKER 2 będzie dostępny na PC oraz konsolach Xbox Series X|S w dniu premiery. Co więcej, potwierdzono obecność gry w usłudze Game Pass. Deweloper korzysta silnika Unreal Engine 5 i jednocześnie zadeklarowano wsparcie dla modów. Ci, którzy nie mogą doczekać się premiery, mogą sprawdzić klimatyczny film pod tytułem "Contract".

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie