Sony rozda więcej darmowych gier na PS4. "Czekajcie na aktualizację Play at Home"

Sony rozda więcej darmowych gier na PS4. "Czekajcie na aktualizację Play at Home"

Horizon Zero Dawn
Horizon Zero Dawn
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.04.2021 09:12

Sony zapowiedziało właśnie, że zamierza udostępnić już wkrótce kolejne darmowe gry. "Bądźcie czujni i czekajcie na aktualizację Play at Home", powiedział Sid Shuman, starszy dyrektor SIE Content Communications.

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o tym, że "Horizon Zero Dawn Complete Edition" jest dostępny za darmo na PS4 i PS5 dla wszystkich osób, które odbiorą grę w sklepie PlayStation Store. Oferta ograniczona jest czasowo, bo do 15 maja 2021 r. godz. 5:00 naszego czasu.

Jednak zgodnie z oświadczeniem firmy Sony zamierza dalej rozwijać usługę "Play at Home" i już wkrótce gracze będą mogli odebrać kolejne darmowe gry. Wiadomo również, że firma ma w planach regularnie powiększać listę tych tytułów przynajmniej do końca 2021 roku, ale jak na razie nie zdradzono, jakich gier możemy spodziewać się w najbliższym czasie. 

W tym roku Sony udostępniło już za darmo kilka naprawdę solidnych pozycji, które będzie można pobrać bezpłatnie do 22 kwietnia br. Na liście znalazły się m.in.

Ta lista oraz udostępnienie "Horizon Zero Dawn Complete Edition" są dowodem na to, że gracze mogą spodziewać się kolejnych wysoko ocenianych tytułów w przyszłości. Na pewno wszystkie powyższe gry warto dodać do swojej kolekcji (zwłaszcza za darmo) i wypróbować je przy najbliższej okazji. Dzięki tej akcji można zaoszczędzić przynajmniej kilkaset złotych.

Przypominamy, że Play at Home to inicjatywa Sony, która ma zachęcić do pozostawania w domach, by zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz uprzyjemnić czas tym, którzy ze względu na COVID-19 muszą pozostawać w domach. Co ważne, darmowe gry można zgarnąć nawet jeśli nie jest się aktywnym subskrybentem PS Plus.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)