Sony znowu rozda darmowe gry. Od marca Ratchet and Clank na PS4 i PS5

Sony znowu rozda darmowe gry. Od marca Ratchet and Clank na PS4 i PS5

Sony znowu rozda darmowe gry. Od marca Ratchet and Clank na PS4 i PS5
Adam Bednarek
23.02.2021 15:47

Pandemia nie minęła, nadal powinniśmy spędzać więcej czasu w domach i nie narażać się na kontakt z innymi. Właśnie dlatego Sony chce zachęcić do pozostania przy telewizorze i zapowiada prezenty.

Wcześniej gratisowo zgarnąć można było "Uncharted: The Nathan Drake Collection" oraz "Journey". Od 2 marca europejscy właściciele PlayStation 4 i PlayStation 5 do końca przyszłego miesiąca będą mogli za darmo pobierać "Ratchet & Clank". 

Gra zostanie przypisana do konta na zawsze. Jedyne, co trzeba spełnić, to skorzystać z akcji w marcu. 

Sony zapowiada, że na jednym tytule się nie skończy. Wygląda na to, że konsolowcy doczekają się kolejnych gier. Choćj nie ma co liczyć na powtarzalność w stylu Epic Games Store, które przez 15 dni codziennie udostępniało coś nowego. Ale jeśli Sony do czerwca raz w miesiącu wypuści jeden czy dwa darmowe tytuły, to i tak nie będzie można narzekać. 

Owszem, "Ratchet & Clank" to nie jest super nowa produkcja. Mamy do czynienia z grą z 2016 roku. Ale za to jaką - tak pisał w recenzji Paweł Olszewski

Jako nowe otwarcie na nowej generacji konsol Sony, po tak długiej przerwie (bo zakładam, że Nexusa sporo z was ominęło), wypada jednak rewelacyjnie. Starszym graczom przypomni złotą erę PS2 (...)

Powrót do dawnych czasów w erze koronawirusa tym bardziej nie zaszkodzi.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)