Enter the Gungeon trafiło już do trzech milionów graczy

Strona głównaEnter the Gungeon trafiło już do trzech milionów graczy
09.01.2020 17:00
Enter the Gungeon trafiło już do trzech milionów graczy
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Co powiecie na automat arcade, jako kolejny spin-off gry?

Myślę, że nie bez powodu Enter the Gungeon trafiło już do trzeciego eSzperacza, w którym Adam nie szczędził słów pochwał dla rogue-lite’a od Dodge Roll Games. Tytuł doczekał się wydania na wszystkie wiodące platformy – najpierw PlayStation 4 i komputery osobiste, a później do tego grona dołączyła wersja na Xboxa One i Switcha, gdzie ponoć smakuje najlepiej.

325325893142853596

Oprócz tego, twórcy poinformowali o tym, że Exit the Gungeon (spin-off głównej serii) trafi na komputery osobiste i konsole już na początku tego roku. Gra była dotychczas dostępna tylko na urządzeniach z iOS-em w ramach abonamentu Apple Arcade.

Co ciekawe, House of the Gungeon, kolejny spin-off stworzony z myślą o automatach do gier (w zasadzie to jeden automat) zaprezentowany podczas zeszłorocznej konferencji Devolvera na E3, nie okazał się żartem i faktycznie zostanie wydany. Za 4999 dolarów (około 19 tysięcy złotych) otrzymamy wielką maszynę z ekranem o przekątnej 43 cale i dwoma pistoletami umożliwiającymi lokalną kooperację. Propozycja idealna dla salonów gier, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby samemu zaopatrzyć się w rzeczony sprzęt.

Enter the Gungeon: House of the Gundead - Arcade Game - E3 2019

Nie wiem po co, ale na pewno znajdą się jacyś maniacy retro.

Bartek Witoszka

Udostępnij:
Komentarze (0)