Rozchodniaczek, w którym zdarza mi się pomarudzić

Strona głównaRozchodniaczek, w którym zdarza mi się pomarudzić
18.09.2019 21:20
Rozchodniaczek, w którym zdarza mi się pomarudzić
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Za to redaktor Adam chwali!

bEUKhIjV

Nowe giereczki zostaną wkrótce dodane do biblioteki Xbox Game Pass

Niestety nie są to zbyt ciekawe tytuły, ale może to po prostu tylko ja jestem marudą. Od jutra dla posiadaczy abonamentu Microsoftu dostępna będzie Jump Force, czyli jedna z gorzej ocenianych bijatyk z kultowymi postaciami z anime w roli głównej. Zaś drugą grą będzie Bloodstained: Ritual of the Night, która totalnie mnie rozczarowała. W tej grze nie ma nic oprócz nostalgii, ale no jak mówiłem, maruda ze mnie.

Za to druga paczka, która dostępna będzie od 26 września - tutaj jest już znacznie lepiej. Dirt Rally 2.0, któremu redaktor Piechota przyznał na początku tego roku wysokie 4.5/5. Do tego całkiem niezła strategia czasu rzeczywistego Bad North i tytuł, do którego ja i Asia mamy ogromny sentyment, czyli Lego Worlds. Tytuł niezły na streama, to mogę potwierdzić ;)

325349384315615196

Tutaj, to znaczy w nowym zwiastunie GRIDA.

GRID | 'Get Your Heart Racing' Trailer | #LikeNoOther

Dead by Daylight dostępne przez pięć dni za darmo

bEUKhIjX

Produkcja od studia Behaviour Interactive będzie mogli wypróbować od dziś do 23 września totalnie za darmo. Zaś dla tych, którzy zdecydują się kupić grę przygotowano specjalną, 50-procentową zniżkę. A do gry trafił niedawno Demogorgon, potwór znany ze Stranger Things, czyli serialu, który totalnie mnie nie kręci. Na szczęście Adam ze swoją recenzją trzeciego sezonu ratuje sytuację, więc nie jesteście skazani na moje narzekanie.

Dead by Daylight: Demogorgon (Stranger Things) Official Gameplay Overview

Ewolucja pokemona [tutaj wstawcie sobie tę trudną nazwę] na nowym zwiastunie

Kieszonkowy stworek będzie dostępny tylko w wersji Sword. Swoją drogą, ten por wygląda kozacko, chyba wrzucę go na okładkę.

UK: Meet Sirfetch’d in Pokémon Sword!

Co dalej z ekranizacją Assassin’s Creed?

bEUKhIkd

Dobre pytanie. Film z 2016 roku spotkał się z dość chłodnym przyjęciem, choć ostatecznie nie był aż taki zły… a nie, dziś przecież narzekam. Ekhm, Assassin’s Creed z Michaelem Fassbenderem w roli głównej był totalną porażką, dlatego Disney, nowy właściciel praw do ekranizacji, postanowił, że nie będzie uwzględniał Assassin’ Creed The Movie przy tworzeniu swoich filmów czy seriali. Na razie nie wiadomo, czy nowego Asasyna obejrzymy na kinowych ekranach, czy już na nowej platformie streamingowej, Disney plus. Tym razem Adam mniej szczodry, ale nawet mu się podobało.

325349384316336092

MediEvil otrzymało status “gold”

Sony po raz kolejny odświeża klasyka sprzed lat, a tym razem padło na MediEvil, slashera z pierwszego PlayStation. Other Ocean Interactive, studio odpowiedzialne za stworzenie odświeżonej wersji, poinformowało wczoraj na Twitterze, że gra otrzymała status “gold”, dlatego premiera przewidziana na 25 października jest raczej niezagrożona.

bEUKhIke

Dawno nie było piosenki, prawda? No to łapcie coś takiego.

Ghost Atlas - "Wet Noose" OFFICIAL MUSIC VIDEO

A dziś na Polygami pojawiła się:

bEUKhIkf

Wraca do oglądania Black Lagoon, choć miał pisać artykuł,

Bartek Witoszka

Udostępnij:
bEUKhIkh
Komentarze (6)
bEUKhIkT