Rozchodniaczek pełen smakowitych kąsków: No Man's Sky Beyond, Mount & Blade 2: Bannerlord, Call of Duty Modern Warfare

Rozchodniaczek pełen smakowitych kąsków: No Man's Sky Beyond, Mount & Blade 2: Bannerlord, Call of Duty Modern Warfare

Rozchodniaczek pełen smakowitych kąsków: No Man's Sky Beyond, Mount & Blade 2: Bannerlord, Call of Duty Modern Warfare
Łukasz Jarkiewicz
02.08.2019 20:20

Dzisiaj nieco filmowo.

W dzisiejszym rozchodniaczku najwięcej będzie filmików. Activision w końcu pokazało sporo materiałów z Call of Duty. Trochę to trwało, ale fani wydają się być zadowoleni. Cieszyć mogą się również ci, którzy wytrwali przy No Man's Sky.  Od premiery gry twórcy przeszli długą drogę i nie zamierzają zboczyć ze ścieżki. W ciągu dwóch tygodni pojawi się kolejna aktualizacja, która prezentuje się na skromnym materiale. Udostępniono również film przedstawiający rozgrywkę Bannerlorda. Jeszcze trochę tego jest, więc zaczynajmy.

Call of Duty: Modern Warfare

Zapodaję film prezentujący multiplayer, który został dodany na oficjalnym kanale serii. W internecie nastąpił wybuch gameplay'i, dlatego dodaję jeden z nich, żebyście mogli sami ocenić.

Call of Duty®: Modern Warfare® | Multiplayer Reveal Trailer

Call of Duty: Modern Warfare Multiplayer Gameplay

No Man's Sky Beyond

Aktualizacja zostanie udostępniona 14 sierpnia bieżącego roku. Z takich ważniejszych spraw do wymienienia - ulepszony multiplayer i pełne wsparcie VR.

No Man's Sky BEYOND Release Date

Mount & Blade 2: Bannerlord 2 

Od kilku dni szczęśliwcy mogą testować betę. Cała reszta może tylko czekać. Na pocieszenie jednak dodam, że Gamescom ma być również jedną z okazji na przetestowanie gry. Dobrze, że chociaż materiał jest dosyć długi, trwa 20 minut, bo można przynajmniej się naoglądać.

Bannerlord Beta Skirmish Gameplay

Total War: Three Kingdoms

Do strategii zostanie dodany tryb dynastii. Coś w rodzaju hordy, którą próbuje przetrwać trzech bohaterów.  Przeszkadza im niekończąca się fala przeciwników.

Total War: THREE KINGDOMS - Dynasty Mode Reveal Trailer

The Outer Worlds 

Tutaj mam prawdziwą bombę - ponad godzina rozgrywki ze zbliżające się produkcji Obsidianu. Jeżeli to za mało, dodaję jeszcze 75 minut. Proszę tylko nie zrzucać winy na mnie, gdy poznacie niedługo zapoznacie się z połową gry.

The Outer Worlds: 60 minutes of gameplay

The Outer Worlds - 75 minutes of no-commentary gameplay

Nowy Resident?

Ambasadorzy Resident Evil otrzymali interesujące zaproszenie. Mowa tu o testowaniu nowej gry z serii. Rekrutacja testerów trwa, bo tytuł znajduje się w fazie produkcji. Pytanie brzmi następująco, remake czy ósemka? Przypomnę tylko, że w styczniu mogliśmy powrócić do Raccoon City, dlatego zapodam zwiastun dwójki.

Resident Evil 2 – E3 2018 Announcement Trailer | PS4

Alan Wake i For Honor

Gry są gotowe do pobrania za darmo. Oczywiście mowa o Epicu.

Alan Wake - Official Launch Trailer | HD

For Honor - World Premiere Trailer - E3 2015 [Europe]

Ghostbusters: The Video Game

Poznaliśmy datę premiery, która odbędzie się 4 października bieżącego roku. Gra trafi na podstawowe platformy, lecz dorwiemy ją także na przenośną konsolę Nintendo. Dodam tylko, że w przypadku blaszaka zagramy u Epica.

Ghostbusters: The Video Game Remastered - Reveal Trailer

Dzisiaj na stronie ukazały się następujące teksty:

Pisał

Łukasz 

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)