Rozchodniaczek: Inwazja Rockstara, mobilny Mordor i kolejni chętni na Wiedźmina

Rozchodniaczek: Inwazja Rockstara, mobilny Mordor i kolejni chętni na Wiedźmina

Rozchodniaczek: Inwazja Rockstara, mobilny Mordor i kolejni chętni na Wiedźmina
29.09.2017 20:00

A także trochę nowych gier w abonamencie Xboksa!

Mobilna wersja Shadow of War

Na niecałe dwa tygodnie przed premierą Middle-Earth: Shadow of War debiutuje mobilna wersja gry Monolithu. Odpowiedzialne jest za nią studio IUGU i - jak to często w takich wypadkach bywa - pod względem rozgrywki ma ona raczej niewiele wspólnego ze "stacjonarną" wersją (będąc strategią z elementami RPG). Tak czy inaczej - gra jest darmowa, więc spróbować pewnie nie zaszkodzi.

Launch Trailer | Middle-earth: Shadow of War Mobile

Nowy zwiastun Oxenfree na Switcha

Już 6 października na Switchu zadebiutuje Oxenfree, bardzo udana niezależna gra narracyjna z lekkimi elementami horroru. Z tej okazji - nowy zwiastun.

... oraz Teyon na Switcha

A skoro już o ostatniej konsoli Nintendo mowa, polska firma Teyon zapowiedziała na nią nową grę. Party Planet ukazać ma się w pierwszym kwartale przyszłego roku i być zestawem 30 minigier. Wcześniej, bo już 12 grudnia, gra trafi do sprzedaży w USA.

325556864522269298

Nowe gry w Xbox Game Pass

Jak poinformował Microsoft, 1 października jego abonamentowa usługa poszerzy się o 7 nowych gier. Właściciele Xboksów One, którzy zdecydują się na comiesięczne płacenie, dostaną dodatkowo następujące gry:

  • Street Fighter IV
  • State of Decay Year One Special Edition
  • Saints Row: Gat Out of Hell
  • The Bug Butcher
  • Maldita Castilla EX - Cursed Castle
  • Tower of Guns
  • Costume Quest 2

Stare gry Rockstara na PS4

Amerykańska organizacja ESRB przyznała ograniczenia wiekowe następującym grom w wersji na PS4: Grand Theft Auto: Liberty City Stories, Grand Theft Auto: Vice City Stories, Max Payne 2: The Fall of Max Payne (tutaj oczywiście Rockstar jest jedynie wydawcą) i Midnight Club 3: DUB Edition. Z całą pewnością chodzi tu o wersje na PS2, które zaczną być dostępne również na najnowszej konsoli Sony.

Poets of the Fall - Late Goodbye (Official Video w/ Lyrics)

Dragon’s Crown Pro w 4K

Atlus udostępnił pierwsze screenshoty, prezentujące w akcji reedycję Dragon's Crown na PS4. Gra, do której tytułu dodano słowo "Pro" obsługiwać ma rozdzielczość 4K na najnowszej wersji PlayStation, nagraną na nowo ścieżkę dźwiękową, cross-play z właścicielami wersji na PS3 i Vitę a także wszystkie dodatki, jakie ukazały się do tego action-RPG od jego premiery.

325556864522859122

Więcej screenshotów znajdziecie pod tym adresem.

Noclip zapowiada serię materiałów o Wiedźminie 

YouTube'owy kanał Noclip poinformował, że w przyszłym tygodniu rozpocznie publikację sześciu materiałów wideo, opowiadających o sześciu różnych aspektach growego Wiedźmina. Wydają się wiedzieć, co robią, więc czekamy!

Wielki turniej Tekkena 7 na Warsaw Games Week

Podczas odbywającej się w dniach 13 - 15 października imprezy Warsaw Games Week będzie można wziąć udział w prestiżowym turnieju Tekkena 7. Jest on częścią oficjalnego cyklu World Tekken Tour. Główną nagrodą w turnieju będzie 5 tysięcy złotych, a zapisywać można się pod tym adresem.

TEKKEN 7 - Character Trailer | PS4, Xbox One, PC

Sand in the Soul ze zwiastunem

Tworzony przez polskie MGP Studios niezależny beat 'em up z pikselową oprawą graficzną (nawiązujący do zgadnijcie jakiej serii) doczekał się nowego zwiastuna. Do obejrzenia poniżej.

Sand is the Soul 2017 Trailer

Flower dostępny na iOS-a

Studio Thatgamecompany poinformowało, że na iOS-ie dostępny jest teraz jeden z jego wcześniejszych przebojów - gra Flower. Szykuje się ono teraz do wydania gry Sky, stworzonej od początku z myślą o platformach mobilnych, informacja ta nie jest więc szczególnie zaskakująca. Tak czy inaczej - miło, szczególnie jeżeli we Flower nie graliście.

Darkest Dungeon trafi na Switcha

Producent tego hardkorowego rogalika w dość oryginalny sposób poinformował o tym za pomocą Twittera. Nic, tylko się cieszyć, im więcej dobrych gier na konsoli Nintendo, tym lepiej!

Rozchodniaczka polewał, wygrzebując się po tygodniu zalegania w łóżku,

Dominik Gąska

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)