Rozchodniaczek: Gears 5 w złocie, twórcy No Man's Sky nie leniuchują i Rico na desce

Strona głównaRozchodniaczek: Gears 5 w złocie, twórcy No Man's Sky nie leniuchują i Rico na desce
09.08.2019 20:30
Rozchodniaczek: Gears 5 w złocie, twórcy No Man's Sky nie leniuchują i Rico na desce
Łukasz Jarkiewicz
Łukasz Jarkiewicz

Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

bEJxtiOd

Do targów Gamescom jeszcze trochę, więc nie ma zbyt wielu fascynujących wiadomości w naszej branży powodujących gęsią skórkę. A chciałbym, żeby coś tak gruchnęło z nieba. Coś mięsistego, coś konkretnego. Cóż, może doczekam się we wrześniu, gdy pojawi się wiele grubych premier.

Gears 5

Premiera nie jest zagrożona, bo tytuł lśni jak złoto. Zagramy już 10 września. Dużo ich na tym zdjęciu, nie?

bEJxtiOf

No Man's Sky Beyond 

Nowy filmik promujący największą aktualizację gry, która zostanie wydana 14 sierpnia. Rzuciłem okiem na ten materiał i mogę stwierdzić, że całkiem, całkiem to wygląda. Niech pracują dalej. Może  najbardziej zagorzali przeciwnicy w końcu przymkną oko na nieudaną premierę.

No Man's Sky BEYOND Launch Trailer

Just Cause 4 

bEJxtiOl

Jeszcze bardziej zwariowana rozgrywka. Tym razem Rico pośmiga na desce. Nie będę nawet próbować opisywać tego szaleństwa. Po prostu obejrzyjcie. Danger Rising wprowadzi nową zawartość 5 września. Nieco wcześniej cieszyć będą się posiadacze złotej edycji i expasion passa, bo 29 sierpnia.

Just Cause 4: Danger Rising Trailer

Muszę o tym napisać

Minecraft i GTA V sprzedawały się najlepiej w ubiegłym miesiącu. I tak, w takiej kolejności. Ciekawostką pozostaje najczęściej pobierana gra na PlayStation, ale f2p. Fortnite i Apex Legends przegrały w pojedynku z Don’t Even Think (zostawiłem zwiastun). Moje gratulacje.

Don’t Even Think – Release Date Trailer | PS4

Borderlands 3

bEJxtiOm

Chętni mogą przetestować już drzewko umiejętności, które udostępniło studio. Do 13 września jeszcze trochę, więc twórcy umilają czas jak tylko mogą. Miłej zabawy!

Street Fighter 5

Darmowe mordobicie na Steamie, ale tylko przez dwa dni. Dodatkowo tytuł objęty jest promocją, gdyby ktoś chciał nabyć grę na dłużej.

Street Fighter V: Arcade Edition – E. Honda/Lucia/Poison Gameplay Trailer

Destiny 2

bEJxtiOn

Funkcja Cross Save zadebiutuje 21 sierpnia. Chętni będą mogli przenieść zapisy z gry na inne platformy. Zostawiam link do strony, na którą należy się zalogować.

Destiny 2 - Official Launch Trailer

Dzisiaj pisaliśmy o:

bEJxtiOo

Dostawał białej gorączki przy niedziałającej spacji...

Łukasz

Udostępnij:
bEJxtiPb