Rozchodniaczek dość letni, ale z datą premiery Hellblade: Senua's Sacrifice

Rozchodniaczek dość letni, ale z datą premiery Hellblade: Senua's Sacrifice

Rozchodniaczek dość letni, ale z datą premiery Hellblade: Senua's Sacrifice
Adam Piechota
07.06.2017 20:00

I jeszcze jednym dodatkiem do GTA Online, a co.

Lato wjechało, to trzeba zaktualizować reklamówkę Switcha i uzupełnić chociażby o świeżo zapowiedziane Pokken Tournament DX. Następne kilka miesięcy z tą konsolą graniem wieloosobowym będzie stało, więc niech robią takich materiałów więcej. To naprawdę działa, słuchajcie. Jak przychodzą do mnie znajomi, czasem gramy nawet kilka godzin, szuflując tytułami. Obecnie zwłaszcza w Arms. Ale ciii, nic nie wiecie.

Humble Dla Stodolnego Bundle

No. Zdecydowanie. Z osób, które znam, tylko redaktor Bartosz byłby zainteresowany takim Bundlem. Nie. Wcale nie japoński. Silnie pecetowy, męski w stu procentach. Sami zobaczcie.

Nowy zwiastun Elex

"To nie jest ładna gra, ale czuć, że robią ją ludzie z pasją. Kluczowym pytaniem pozostaje jednak, czy ta pasja będzie tam błyszczeć wystarczająco mocno, by odwrócić uwagę od – raczej licznych – niedociągnięć. Różowe okulary fana Gothika mogą okazać się niezbędne." - pisał Patryk o nowej grze Piranha Bytes' i muszę mu wierzyć, bo fanem Gothica to ja zdecydowanie nigdy nie byłem. Ale jest nowy zwiastun, więc wrzucam.

ELEX - Gameplay Trailer

Są tutaj fani Troya Bakera?

Na pewno, bo to fantastyczny aktor. Osobiście wybieram trochę mniej popularną rolę sympatycznego jegomościa, gdy wybieram swoją ulubioną - bo z Infamous: Second Son. Ale wiadomo, w The Last of Us czy BioShocku trzecim też go lofciam. Wspominam zaś o tym, bo potwierdzono właśnie, że powróci do płuc Taliona w następnym Śródziemiu. Nic dziwnego, że Warner Bros. się chwali.

Middle-earth: Shadow of Mordor (PS4/PS3) Behind the Scenes with Troy Baker and Nolan North Trailer

Data premiery Hellblade: Senua's Sacrifice

Nawet nie wiem, kiedy mi umknęła informacja, że następna gra Ninja Theory już nie jest exclusive'em dla Sony. Ale mamy datę premiery. I to bardzo bliską. 8 sierpnia na PS4 i pecetach. Tylko cyfrowo! Jesteście gotowi? To może być czarny koń tych wakacji. A na pewno jedyna produkcja, która tak bardzo trafia w mój gust. Czyli nie dostanę do recenzji. <śmiech> ... <wcale-nie-śmiech>

Hellblade: Senua's Sacrifice Ragnarok Trailer

Valve traci jeszcze jednego "gościa od Half-Life'a"

Tak, szybko odchodzą z firmy ostatnio. Tym razem pan Jay Pinkerton. Zwieńczenie przygód doktora Freemana staje się jeszcze bardziej nierealne.

The Surge ze wsparcie HDR

I to na obu wersjach PS4. Nie żeby ładniejsze oświetlenie pomogło Wam nie ginąć co chwilę w soulso-mękach, ale to zdecydowanie dobra wiadomość. Ja zacieram rączki na The Surge. Ale przede mną nadal daleka droga w Niohu, a obiecałem sobie najpierw ukończyć tamtą produkcję.

Wciąż nie macie dość GTA Online?!

Serio? Ale co ja tam wiem - nie tylko Wy. No to może jeszcze jedno DLC? W Gunrunning (czy też "Dozbrojenie") zrobi się trochę wojskowo. Zapytam jak Russel Crowe - ARE YOU NOT ENTERTAINED? A tam. Grajcie w najlepsze. Pozwólcie Rockstarowi wyprzedzić Minecrafta. Oto zwiastun:

Zwiastun aktualizacji GTA Online: Dozbrojenie

Rozchodniaczka tego oto

Co przyjemny był jak złoto

Dzień po redaktorze Stodolnym

Na ostatniej imprezie tak dostojnym

A dzień przed redaktorem Maciejem

Co na urlopie pewnie ledwo się chwieje

Rozlał, co chwilę wersy wydłużając

Ale po studiach, więc w tyłku to mając

Adam Piechota

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)