Resident Evil Village z dodatkiem. Capcom zapowiada rozszerzenie. Tak jakby

Resident Evil Village z dodatkiem. Capcom zapowiada rozszerzenie. Tak jakby

Resident Evil Village
Resident Evil Village
15.06.2021 16:23

Capcom pozazdrościł innym wydawcom i również zorganizował wirtualną konferencję na czas trwania E3 2021. Szkoda tylko, że zapomniał o grach.

Ironizuję, ale tylko trochę. Capcom ma sobą świetne półroczne. Najpierw rewelacyjne wyniki przy premierze gry Monster Hunter Rise, potem sukces Resident Evil: Village. Wydawać by się mogło, że na E3 2021 gigant przygotuje coś specjalnego. Zwłaszcza w przypadku marki Resident Evil. A tymczasem Capcom ogłosił, że zaczął prace na dodatkiem do ostatniej odsłony popularnej serii. I tyle.

Przyznacie, chyba że trochę mało, jak na kaliber imprezy? Dorzucili do tego informację o sieciowym Resident Evil RE:Verse, który zadebiutuje w lipcu.

Poza tym Capcom przypomniał, że tego samego miesiąca odbędzie się premiera Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin (i doczeka się dema, które pojawi się na Nintendo Switch 25 czerwca), a Monster Hunter Rise otrzyma w tym roku szereg aktualizacji.

Japończycy przypomnieli też, że zbliża się premiera (27 lipca) The Great Ace Attorney Chronicles, pierwotnie wydanego na 3DS-a i urządzenia mobilne, a teraz odświeżonego na PS4, Xone, Switcha i PC.

Sęk w tym, że wszystkie zapowiedzi znaliśmy wcześniej. Capcom tak naprawdę nie zapowiedział nic. Trochę wygląda, jak konferencja robiona naprędce i, co gorsza, na kolanie. Zdecydowanie jedna z gorszych podczas E3 2021.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)