PS Plus na luty: Destruction AllStars, Control: Ultimate Edition i Concrete Genie

PS Plus na luty: Destruction AllStars, Control: Ultimate Edition i Concrete Genie28.01.2021 09:12
Control: Ultimate Edition
Control: Ultimate Edition
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

W lutym na abonentów PS Plus czekają naprawdę godne uwagi nowości. Do zgarnięcia są dwa lub trzy tytuły: "Destruction AllStars", "Control: Ultimate Edition" i "Concrete Genie". Oferta będzie dostępna od 2 lutego.

"Destruction AllStars" wchodzi do PS Plus w dniu premiery, czyli 2 lutego. To dobra wiadomość, ponieważ gracze będą mogli od razu wypróbować tę szaloną, zmotoryzowaną grę akcji. Swoje siły w sianiu zniszczenia będzie można sprawdzić zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i rywalizując na międzynarodowych arenach. Dodatkowo gra oferuje tryb multiplayer dla 16 osób. 

Niestety "Destruction AllStars" dostępne będzie jedynie na PS5. Jednak posiadacze PS4 nie powinni narzekać, ponieważ w lutowej ofercie PS Plus znajdą się dwie kolejne gry dostępne na obie generacje. I zdecydowanie najmocniejszym tytułem tego miesiąca będzie "Control: Ultimate Edition" dostępnej zarówno na PS4 jak i PS5. 

"Control" to tytuł mocno niedoceniony, a z pewnością warty wypróbowania. Tytuł wyszedł spod skrzydeł Remedy Entertainment, twórców gier "Max Payne" i "Alan Wake". Gra początkowo została słabo przyjęta ze względu na liczne problemy optymalizacyjna na konsolach. Twórcom udało się uporać z problemami, a wersja Ultimate Edition dodatkowo wprowadza szereg usprawnień dla nowych konsol, w tym lepszą grafikę z ray-tracingiem. 

"Control" wpada do oferty PS Plus mniej więcej w tym samym czasie, co "The Medium" do Game Passa na Xboksa i PC. Warto o tym wspomnieć, ponieważ gry mają ze sobą sporo wspólnego. Obie to trzeciosobowe przygodówki z elementami paranormalnymi oraz horroru. I obie zdecydowanie są warte wypróbowania. 

Ostania gra, która trafi do lutowej oferty PS Plus to "Concrete Genie". To przygodowa gra akcji, w której wcielamy się w Asha, chłopaka, który odkrywa, że malowane przez niego obrazy mogą ożywać. W pewnym momencie okazuje się, że młody, prześladowany do tej pory artysta, jest jedyną osobą zdolną uratować miasteczko, w którym mieszka. 

To krótka, nieduża gra, która jednak została bardzo dobrze przyjęta przez graczy i recenzentów. Warto na nią zwrócić uwagę z powodu niecodziennej rozgrywki, która przy tym skłania do myślenia i sprawia, że słowa ze zwiastuna "Jeśli nie możesz mieć przyjaciół, musisz ich sobie sam stworzyć" nabierają nowego znaczenia. 

Przypominamy, że PlayStation Plus to usługa dostępna jest w trzech wariantach cenowych:

  • 1 miesiąc (37 PLN),
  • 3 miesiące (100 PLN),
  • 12 miesięcy (240 PLN)
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)